Skocz do zawartości
Forum

Czemu faceci są jacyś dziwni?


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem. Otóż źle wyczułam intencje kolegi z pracy. Myślałam, że on do mnie startuje, więc zaczęłam wiele sobie wyobrażać aż się w nim zauroczyłam, a wg niego on mnie traktował jak tylko koleżankę. Jak poznał prawdę to oddalił się ode mnie.  Nie chciałam, żeby tak wyszło. Teraz jest wobec mnie oschły i oziębły i wyżywa się na mnie. Chciałabym żeby wróciło wszystko do normalności, ale już się nie da. Najgorsze jest to, że  z nim pracuję. Gryzie mnie to, że chciałam być szczera a wyszło jak zwykle, spieprzyłam sytuację, relację i atmosferę między nim a mną. Błagam doradźcie mi coś. 

Wiecie wiedząc, że on jest samotny i szuka dziewczyny, to z nim flirtowałam, ale on tego nie odwzajemniał aż tak bardzo. A teraz kiedy przyznałam się do tego, że szybko się angażuję w relacje kumpelskie i w ogóle on mnie traktuje jakby mnie nigdy nie znał. Nie lubię mieć popsutej atmosfery.

 

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Hmm... Być może tą oschłością chce Ci pokazać, że nic z tego nie będzie, abyś nie robiła sobie nadziei. Nie każdy potrafi tak po prostu powiedzieć wprost czegoś w stylu: "Słuchaj, między nami niczego nie będzie. Zostańmy znajomymi".

Z tego co można wywnioskować to nie rób sobie nadziei i nie staraj się być zbyt miłą. Bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...