Skocz do zawartości
Forum

brak ochoty na bliskość


Gość Mucha456

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kilka lat w związku małżeńskim. O ile kiedyś praktycznie nie wychodziliśmy przez cały weekend z łóżka o tyle teraz coraz rzadziej dochodzi do zbliżeń. Czy to wynik zmniejszonego apetytu na sex? Mniejsze libido? Czym to tłumaczyć? Jak to u was wygląda?

Odnośnik do komentarza

Nie sądzisz,że winna temu może być rutyna w małżeństwie? Powiem Ci,że ja również straciłam ochotę na seks tak po 2 latach i postanowiliśmy z mężem trochę zawalczyć. Zaczęliśmy częściej ze sobą gdzieś wychodzić. Spędzaliśmy więcej czasu. Sama kupiłam sobie elegancką bieliznę ?
Może warto byłoby spróbować afrodyzjaków? Słyszałaś może o hiszpańskiej musze ?

Odnośnik do komentarza

W pierwszych 2 latach związku lub małżeństwa potrafi być mega gorąco w sypialni bo po prostu wtedy jesteśmy w tzw. fazie "godów" i wtedy po prostu hormony buzują. Później te hormony się uspokajają i wychodzi prawdziwy temperament danej osoby. Poza tym im jesteśmy starsi też nam się mniej chce. Na libido wpływa też sytuacja domowa i zawodowa, czyli jeśli ktoś ma za dużo obowiązków domowych to po prostu ma mniej ochoty, a jeśli wejdą jakieś problemy w pracy czy stres związany z czymkolwiek to libido również spada. 

Warto pogadać z partnerem co się dzieje, bo może przejęcie jakiegoś domowego obowiązku, albo danie sobie troszkę czasu osobno może nagle dać dobry efekt w sypialni. 

Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Mucha456 napisał:

Z bielizną już próbowałam... Ba kupiliśmy już sobie też gadżety erotyczne.

A ta hiszpańska mucha to co to takiego? Coś mi się o uszy obiło.

Jeśli w relacji coś nie gra to żadna bielizna erotyczna, gadżety czy hiszpańskie muchy nic nie dadzą. Sama kiedyś byłam w związku gdzie chłopak miał większe libido ode mnie i wmówił mi że moje jest problemem. Próbował urozmaicać życie erotyczne na wiele sposobów, ale to po prostu nie działało, bo nasza relacja z biegiem czasu się popsuła i na siłę podnoszenie mojego libido tylko przyniosło skutek odwrotny do zamierzonego. 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę o tym nie słyszałaś? Jest to jeden z najsłynniejszych afrodyzjaków. Wprawdzie opinie są różne. Niektórzy piszą,że nie działa, niektórzy,że działa.
Sama jednak wypróbowałam i muszę przyznać,ze u mnie na przykład bardzo podnosi libido. Środek nazywa się Sex Elixir i wkraplasz kropelkę do napoju podczas romantycznego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2020 o 14:08, Gość Karola napisał:

Jeśli w relacji coś nie gra to żadna bielizna erotyczna, gadżety czy hiszpańskie muchy nic nie dadzą.

A ztym się zgadzam i to za zwyczaj faceci maja tendecje by zawalić sypialnie tandetnym plastikiem , zamiast zajrzeć co u nich lub co się dzieje w relacji, bo relacja to nie tylko sex.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2020 o 14:27, Gość ka-wa napisał:

Dodać do tego Twój nick, wychodzi, że to wątek reklamowy?

Od początku czułam, że do tego zmierza. Głupie pytanie: czym to tłumaczyć ? ? A kto ma wiedzieć jak nie sama autorka ?  Czy my jesteśmy materacem w ich łóżku, że mamy to wiedzieć? Wkrótce ktoś tu zareklamuje coś erotycznego ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2020 o 09:07, Gość Mucha456 napisał:

Jestem kilka lat w związku małżeńskim. O ile kiedyś praktycznie nie wychodziliśmy przez cały weekend z łóżka o tyle teraz coraz rzadziej dochodzi do zbliżeń. Czy to wynik zmniejszonego apetytu na sex? Mniejsze libido? Czym to tłumaczyć? Jak to u was wygląda?

żona mnie wkur... bo miele ozorem, a np. koleżanki nie i na nie mam ochote. Pomyśl czy mielesz ozorem na męża? jak tak to twoja wina i posuwa koleżanki. jakie wy tempe jestescie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...