Skocz do zawartości
Forum

czy jest możliwe molestowanie syna przez matkę ?


Gość Alex

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarze w tym temacie to dno. 

Odniosę się do tematu samego autora. Spróbujcie odwrócić płcie i zobaczcie sobie jak wtedy by to wyglądało. Poza tym jakie to ma znaczenie jakie intencje miała jego matka? Nie dziwię się, że statystyki wykazuja jedynie 1% kobiet pedofilów skoro istnieje takie podejście w społeczeństwie. 

Wszystkie przedstawione w tym temacie kobiety to chore i zboczone baby a inni je usprawiedliwiają. Pojawiły się również wypowiedzi spermiarzy. Żenada. 

Autorze, raczej już tego nie przeczytasz ale radzę zmienić psychologa. 

Odnośnik do komentarza

Wiele osób myśli że to co ludzie tu piszą to są ich chore fantazje ale tak nie jest.Sam tak miałem !!! Po rozwodzie rodziców miałem do wyboru patrzeć jak moja mamę losowa jakiś facet lub samemu zaspokoić jej potrzeby.chciał nie chciał przez jakieś10 lat byłem świadkiem  słuchania i patrzenia jak rodzice się pieprzy .mieliśmy ten sam pokój tyle że przed zielony meblami.dla mnie to był koszmar. Myślałem że jestem nie normalny bo raz że kręcimy mnie dojrzałe dupy a dwa pragnąłem własną matkę .po rozwodzie zaczęło się od pieszczot po w miesiącach normalnie bzykalismy się.tyle że dziś nie czuję się z tym dobrze. O tym głośno się nie mówi ale temat nie jest wcale ibcydentalny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2021 o 01:52, Gość Geri napisał:

Wiele osób myśli że to co ludzie tu piszą to są ich chore fantazje ale tak nie jest.Sam tak miałem !!! Po rozwodzie rodziców miałem do wyboru patrzeć jak moja mamę losowa jakiś facet lub samemu zaspokoić jej potrzeby.chciał nie chciał przez jakieś10 lat byłem świadkiem  słuchania i patrzenia jak rodzice się pieprzy .mieliśmy ten sam pokój tyle że przed zielony meblami.dla mnie to był koszmar. Myślałem że jestem nie normalny bo raz że kręcimy mnie dojrzałe dupy a dwa pragnąłem własną matkę .po rozwodzie zaczęło się od pieszczot po w miesiącach normalnie bzykalismy się.tyle że dziś nie czuję się z tym dobrze. O tym głośno się nie mówi ale temat nie jest wcale ibcydentalny.

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem z mamą nad wodą.Mama miała na sobie ubrane stringi gdzie widać jej było włosy łonowe i się tego nie wstydziła a mnie przed wejściem do wody powiedzieli żebym kąpał się na golasa.Sciaglem majtki i przy mamie chodziłem na golasa o żadmego molestowania nie było 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42

w ogule to jest śmieszne rozkminianie czy matki moga molestować, przecież od kołyski matki robią różne rzeczy wobec swoich dzieciaków, tyle, że u kobiet to zawsze jest usprawiedliwienie, no bo co karmienie piersią, mycie codziennie, oczywiście nie omijając tych miejsc, przebierania sie aby dzieciak patrzył. Myślę że kobiety dużo lepsze są w tym temacie od mężczyzn, ale to mężczyzna jest zawsze jako tarcza strzelecka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...