Skocz do zawartości
Forum

Czy to oznacza, że jestem lesbijką?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jestem lesbijką? Od 2 msc boje się że spodoba mi się dziewcyzna mimo tego że podoba mi się teraz chłopak zawsze podobali mi się chłopacy i do tej pory tak jest bardzo boje się i nie wiem dlaczego że spodobają mi się dziewczyny i nie wiem co robić te myśli utrudniają mi myślenie ciągle mi przykro i naptawde mam tego dość zaczęło to się ok 15 lipca wtedy SB zadałam pytanie co jeśli i było później dobrze 18 lipca mega się zauroczyłaam się w chłopaku i od tamtej pory ciągle o nim myślę i mi się śni itp ale ciągle wraca do mnie pytanie a co jeśli jestem lesbijką albo co jeśli spodoba mi się dziewczyna bardzo mnie to męczy i nie wiem dlaczego tak jest już mam tego dość naprawdę chcę żeby było normalnie , bardzo podobają mi się chłopacy i nigdy dziewczyny ale męczą mnie myśli:(

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to forma nerwicy. Skoro podobają Ci się chłopaki i ciągle myślisz o jednym z nich, to dlaczego miałabyś być lesbijką? Podejrzewam, że to Ci przejdzie, ale nieleczona nerwica niekoniecznie i tylko treść problemu ulegnie zmianie na jakiś inny. O nerwicy świadczy irracjonalność lęku i Twoja świadomość, że przecież nie jesteś lesbijką. Poddajesz w wątpliwość swoje odczucia, jakbyś się od nich dystansowała i nie znała prawdy, która opiera się na subiektywnych odczuciach i nie podlega obiektywnej weryfikacji.

Czy rodzice lub inni ludzie podważali w przeszłości Twoje odczucia i twierdzili, że lepiej wiedzą co czujesz i co jest dla Ciebie dobre? A może jesteś osobą, która wszystko analizuje i ufa głównie swojemu rozumowi, ignorując emocje? Takie objawy mogą też świadczyć o przewrażliwieniu na swoim punkcie i tym co myślisz, że inni myślą o Tobie. Hm?

10 godzin temu, Gość m...l napisał:

zaczęło to się ok 15 lipca wtedy SB zadałam pytanie co jeśli i było później dobrze

 

10 godzin temu, Gość m...l napisał:

ciągle wraca do mnie pytanie a co jeśli jestem lesbijką albo co jeśli spodoba mi się dziewczyna

A co jeśli tak by było?

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Kornel

Raczej nie ignoruje emocji , ale jednak boję się o to że co jeśli jestem to lesbijką mimo tego że gdzieś moje emocję i ja sama wiem że tak nie jest to coś w głowie mi mówi a co jeśli itp od 2 miesięcy tak mam czasem mi przechodzi , ciągle myślę o chłopakach itp ale jednak ciągle się boje ze spodoba mi się dziewcyzna i nie chodzi oto że  to coś tragicznego ale to mnie przeraża poprostu jak myślę Sobie że 3 miesiące temu było wszystko dobrze nie myślałam o tym a później nagle coś się stało , nie zaczęło to się jako pierwsze bo wcześniej płakałam i czułam się źle dlatego że bałam się że  znudzi mi się serial i od tego momentu zaczęły się problemy

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Gość Kornel napisał:

Raczej nie ignoruje emocji , ale jednak boję się o to że co jeśli jestem to lesbijką mimo tego że gdzieś moje emocję i ja sama wiem że tak nie jest to coś w głowie mi mówi a co jeśli itp

Tak działa nerwica. Jest paradoksalna bo czy będąc lesbijką obawiałabyś się bycia lesbijką? No nie, bo taką obawę może mieć tylko osoba, która nią nie jest i dlatego nie chce nią być. Gdybyś jednak była, to co by się stało? Co by było najgorsze?

5 godzin temu, Gość Gość Kornel napisał:

nie zaczęło to się jako pierwsze bo wcześniej płakałam i czułam się źle dlatego że bałam się że  znudzi mi się serial i od tego momentu zaczęły się problemy

Serial? Serio?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...