Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić gdy mnie ignoruje?


Gość m...1

Rekomendowane odpowiedzi

Zraziłem do siebie dziewczynę z która jestem razem od pół roku. Od samego początku dogadywaliśmy się potrafiliśmy razem spędzać czas, rozmawiać, ale ostatnio dochodzi do wielu kłótni, ona próbuje mi wytłumaczyć, że to ja coś złe robię i zgadzam się z nią w pewnych sprawach, natomiast gdy ja próbuje jej coś wytłumaczyć to próbuje za wszelka cenę bronić swojego zdania i nie widzę chęci zmiany, chociaż to o co miała mi za złe sama tak teraz robi. Nasz kontakt jest mały, nie odpisuje mi na część wiadomości, nie ma czasu ze mną rozmawiać przez telefon są to krótkie połączenia. Staram się robić swoje zająć się swoimi pasjami, ale każdego dnia coraz gorzej się czuje. Wydaje mi się, ze nie docenia mojego zaangażowania i chęci próby naprawienia związku. Co mam zrobić gdy mnie ignoruje? Nie wiem jak bardzo mogę się otworzyć przed nią i powiedzieć co czuje gdy ona w tym momencie trzyma mnie na dystans. Co robic żeby zmieniło sie jej zdanie o mnie.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość m...1 napisał:

Co mam zrobić gdy mnie ignoruje?

Też zignorować.

52 minuty temu, Gość m...1 napisał:

Co robic żeby zmieniło sie jej zdanie o mnie.

Nic. Widocznie takie ma zdanie, lubi grać pierwsze skrzypce, może ma zapędy despotyczne i jeśli źle się czujesz w związku to czas go zakończyć i odżyć psychicznie. Jeśli na siłę próbujemy komuś dogodzić tracimy jego szacunek. Każdy musi być sobą, mieć własne zdanie, swoją osobowość. Tak więc nie wchodź jej w tyłek, bo wygląda jakbyś próbował na siłę ratować coś, czego i tak już nie ma. Tym samym zapominasz o sobie i dlatego źle się czujesz. Czas pomyśleć o samym sobie i zacząć się skupiać na sobie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...