Skocz do zawartości
Forum

Problem z zajściem w ciążę


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie odnośnie owulacji. Po trochę ponad pół roku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych byłam u ginekologa, bo myślałam, że nie mam owulacji mimo regularnych miesiączek a staramy się z partnerem o dziecko. Jak się okazało na USG owulacja powinna nastąpić gdyż był widoczny pęcherzyk. Dostałam zalecenie żeby kupić testy owulacyjne i jeden zrobić jeszcze tego samego dnia a drugi kolejnego. Testy zrobiłam, pierwszego dnia był jeszcze negatywny ale następnego były dwie wyraźne kreski. Przystąpiliśmy więc znowu do działania ale jak się później okazało nic z tego nie wyszło... Mierzyłam temperaturę i była podwyższona aż do dnia przed miesiączką. Czyli teoretycznie wszystko było ok, ale martwi mnie fakt, że ja w ogóle nie mam śluzu płodnego. Cały czas jest białawy i moim zdaniem zbyt gęsty. Zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to wszystko było jak powinno. Śluz był taki jak powinien i to w dużych ilościach a to co jest teraz bardziej przypomina to co było w trakcie brania tabletek. Nie wiem co na to zaradzić, w tym cyklu nie udało mi się zarejestrować do ginekologa a owulacja ma nastąpić w niedzielę. Czy któraś z Was miała podobny problem? Jak i czy to w ogóle możliwe żeby jakoś poprawić jakość śluzu? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...