Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna wstąpiła do sekty, pomocy


Gość Mr Brooks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o sektę w znaczeniu dosłownym. Jej przyjaciółka ma na nią taki wpływ, że zaczyna mnie to przerażać. Dyryguje nią jak chce i zawsze namawia ją do wszystkiego. Na przykład do picia dużych ilości alkoholu, ostatnio za często. Moja dziewczyna zawsze jej ulega. Nie wiem już co mam robić. Ona widzi to zachowanie i to, że tamta nią manipuluje i nakłania do wszystkiego, ale w jej obecności zmienia się, jakby była w transie, albo jakby guru sekty przyszedł. Ożywia się i natychmiast traci zdrowy osąd sytuacji. Rozmawiałem z nią już, ale żadne argumenty nic nie dają. 

Proszę pomóżcie. Temat nie jest prowokacją. Powiedzcie co należy zrobić w takiej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Mr Brooks napisał:

Zależy mi na tym związku

Więc odpuść nakłanianie Jej do zerwania znajomości z tamtą dziewczyną. Widocznie Twojej dziewczynie takie zachowanie koleżanki pasuje i nie chce tak naprawdę tego zmieniać. Może Tobie tak mówi dla spokoju bo widzi że Ty nie lubisz tamtej koleżanki.

Więc albo akceptujesz ich przyjaźń i nic a nic w nią nie ingerujesz albo tak jak ka-wa radzi odpuść sobie ten związek. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...