Skocz do zawartości
Forum

Wygląd tym kierują się kobiety


Gość MglistyUwodziciel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MglistyUwodziciel

Zawsze gdy na portalu randkowym wstawiałem zdjęcie przystojnego kolesia i pisałem dziewczynom, że nie idzie mi z laskami, te reagowały zdziwieniem. Jak to? - pytały. Taki przystojny i nie wychodzi z paniami? - dziwiły się. 

Zauważcie, że żadna z tych dziewczyn, nie wspomniała nic o charakterze. Były zaskoczone, że przystojny nie cieszy się powodzeniem. Tak jakby jedyną wartością była szata zewnętrzna.

Poza tym dziwi mnie to, że każdy żalący się na incelowskich forach, zawsze gdy tworzy konto ze zdjęciami przystojniaka, nagle znajduje wspólny język z dziewczynami, a podryw wydaje się prosty. Nie wydaje mi się by po zmianie zdjęć ich umiejętności poszybowały w górę. Po prostu dziewczyny stają się otwarte na rozmowę. 

Najciekawszym zjawiskiem są jednak rady na forach kobiet. Dziewczyny "pomagają" żalącym się kolesiom zapewniając że wygląd nie jest najważniejszy, że niski wzrost, nadwaga, chuderlawość to żadne mankamenty i wszystko siedzi w głowie. Skoro tak, to powstaje pytanie dlaczego w innych wątkach dziewczyny piszą że facet musi być atrakcyjny z wyglądu, musi być wysoki, mieć muskulaturę itd. 

 

No i na koniec badania, z których wynika jasno na co tak naprawdę zwracają uwagę dziewczyny

 
 
Odnośnik do komentarza

Witam,

To przecież naturalne i logiczne, kobieta dobiera najlepsze geny do rozrodu, tak nas matka natura stworzyła, pewne osobniki nie będą miały dzieci, proste. Osobniki słabe fizycznie oraz psychicznie nie nadają się do przekazania genów, poprostu są zbędne.

Mam kumpla po 35 roku życia, szuka kobiety po rozwodzie, jak to określił wszystko co najlepsze już przebrane, same marne owoce zostały.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Jeszcze, żeby to działało to bym rozumiał, ale ch*ja działa, bo często jest tak, że rodzicom z dobrymi genami rodzi się dziecko np z zespołem Downa. Więc ta natura jest głupia. Poza tym po ch*j się rozmnażać i skazywać kolejne jednostki na cierpienia tego świata nie wiadomo po co. Tylko po to, żeby nasz gatunek kiedyś i tak się zakończył, więc wychodzi na to, że to wszystko i tak nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Bezimienny
W dniu 29.08.2020 o 09:45, Gość Mistrzu napisał:

To przecież naturalne i logiczne, kobieta dobiera najlepsze geny do rozrodu, tak nas matka natura stworzyła, pewne osobniki nie będą miały dzieci, proste. Osobniki słabe fizycznie oraz psychicznie nie nadają się do przekazania genów, poprostu są zbędne.

Jakoś przekazują swoje słabe geny i takich jest większość.

W dniu 29.08.2020 o 13:02, Gość BógJestZły napisał:

Jeszcze, żeby to działało to bym rozumiał, ale ch*ja działa, bo często jest tak, że rodzicom z dobrymi genami rodzi się dziecko np z zespołem Downa.

Słyszałeś kiedyś o rachunku prawdopodobieństwa? Uczą tego w 6 klasie ale chyba wagarowałeś.

W dniu 29.08.2020 o 13:02, Gość BógJestZły napisał:

Więc ta natura jest głupia. Poza tym po ch*j się rozmnażać i skazywać kolejne jednostki na cierpienia tego świata nie wiadomo po co.

Bo nie istnieje nic poza cierpieniem? Lecz się.

W dniu 29.08.2020 o 13:02, Gość BógJestZły napisał:

Tylko po to, żeby nasz gatunek kiedyś i tak się zakończył, więc wychodzi na to, że to wszystko i tak nie ma sensu. 

Wszystko ma swój początek i koniec ale sens jest pośrodku. Myślisz jak 3latek któremu zabrali zabawkę. jesteś nieokrzesanym dzieciuchem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.08.2020 o 09:36, Gość MglistyUwodziciel napisał:

Zauważcie, że żadna z tych dziewczyn, nie wspomniała nic o charakterze. Były zaskoczone, że przystojny nie cieszy się powodzeniem. Tak jakby jedyną wartością była szata zewnętrzna.

A czym jest właściwie powodzenie? Właśnie oceną zewnętrzną, wizualne podobanie się... a więc o co chodzi?

Uwodzenie, podryw to nic innego jak zewnętrzność. Wewnętrzność poznaje się po bliższym poznaniu.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

może myślą, że skoro ktoś dobrze wygląda to mu wychodzi z laskami, dlatego, że dobry wygląd wynika z powodzenie u płci przeciwnej. Sam miałem swoje 5 minut w życiu gdy dobrze wyglądałem, wtedy dziewczyny w kamerkach czy mijane na chodniku zatrzymywały sie wzrokiem na mnie. Ale tak od strony seksualnej, kobiet podniecają chyba jednak brzydale, bo przy nich czują sie piękne, są wtedy bardziej obiektem westchnień, a taki ładny to sam chce być podziwiany, co sie gryzie z kobiecym egoizmem seksualnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...