Skocz do zawartości
Forum

Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży.


Gość ankaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży. Podobno to całkiem normalne, że w okresie ciąży włosy są puszyste bardzo ładnie, a potem po zakończeniu już tak dobrze nie wyglądają, ale mimo to szukam jakiegoś szamponu czy odżywki, dzięki której jednak będzie można choć trochę z tym problemem sobie poradzić. Więc jak macie coś sprawdzonego to się podzielcie opiniami.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ten sam problem po ciąży, że włosy zaczęły mi wypadać i w sumie jak na to patrzyłem to były coraz bardziej rzadkie i rzadkie więc też szukałam na gwałt czegoś, żeby jakoś sobie z tym poradzić, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do końca się sprawdzało. W końcu bratowa zaproponowała mi https://kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Stimulator-Lotion-1.2-100ml/380 - specjalna odżywka właśnie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauważyłam, że odkąd stosuje to wyraźnie widzę, że jest poprawa jeśli chodzi o wygląd włosów.

Odnośnik do komentarza

jest różnie u mnie po 1 ciąży strasznie wypadały po drugiej już tak bardzo nie, teraz po 3 zobaczymy, wspomagałam się różnie po drugiej nie wróciłam do pigułek więc może to pomogło, wówczas miałam diafragmę dopochwową jak mechaniczną anty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...