Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Krew na papierze i świąd/pieczenie odbytu


Gość Macieklat17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Macieklat17

Mam 17 lat i pewien problem. Z gory przepraszam za szczegoly, ale chce jak najlepiej przedstawić sprawę. Niedawno spróbowałem seksu analnego,  zwykła ciekawość, zresztą to najmniej ważne. Przyjemności większej nie odczuwałem,  raczej przeciwnie- przez większość czasu bardziej bolało i było takie uczucie rozpierania. Sęk w tym, że od tego czasu mam codziennie lekkie krwawienia z odbytu. Na papierze zawsze krew, przy kupie też boli. Cały czas mam też takie uczucie świądu i pieczenia odbytu; to swędzenie czasem jest większe, czasem mniejsze, ale ogólnie cały czas coś czuje. No nie jest to komfortowa sytuacja, a wręcz przeciwnie. Od samego stosunku minął tydzień. Brałem pod uwagę że mogą być jakieś otarcia i jakieś lekkie krwawienie może się pojawić, ale tydzień to nie za długo? I jeszcze ten świąd czy ból przy załatwianiu się.. I tutaj moje pytania: czy to normalne że tyle to trwa? Można czymś posmarowac (maść jakaś?) okolice odbytu, żeby tak nie swędziało? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo trochę zaczynam się martwić 

Odnośnik do komentarza

Czesc,ta krew I swiad wynika z podraznienia sluzowki.Pewnie troche to potrwa zanim sie zagoi.Kup sobie w aptece jakis krem albo zel lagodzacy.Sa takie specjalne do leczenia podraznien I szczelin odbytu-na pewno w aptece cos ci doradza.Uwazaj na diete,pij duzo wody,jedz potrawy z blonnikiem zeby nie doprowadzic do zaparc,ktore moga nasilic objawy.

Odnośnik do komentarza

Z hemoroidami nie ma żartów. Trzeba zadziałać skutecznie, bo będą Cie męczyły przez długi czas. Ale jak naprawdę chcesz się ich szybko pozbyć to polecam Procto Zac. Efekt na pewno jest niesamowity i skuteczny. Poszukaj w aptekach również internetowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...