Skocz do zawartości
Forum

Jak u was to wygląda?


Gość ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was to wygląda-wasz facet widzi w Was podobienstwo do swojej matki? Slyszalam, ze wielu mężczyzn wybiera podswiadomie kobiety, które choć trochę przypominają im ich matki, nawey jeśli z matką nie mieli super kontaktu ? ciekawa jestem czy to się sprawdza i czy to sprawia, że związek jest stabilniejszy

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość ... napisał:

Slyszalam, ze wielu mężczyzn wybiera podswiadomie kobiety, które choć trochę przypominają im ich matki, nawey jeśli z matką nie mieli super kontaktu ? 

Też o tym słyszałam. Być może faktycznie coś z tym jest. Mówi się też podobno, że z kolei dziewczyna szuka sobie faceta w  typie swojego ojca lub co ma jakieś podobne cechy do niego ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Twoja ciekawość, niestety nie zostanie zaspokojona, bo jak sama piszesz, podświadomie, więc nie da się tego sprawdzić, nawet jakbyś przeprowadziła ogólną ankietę. 

W dniu 16.08.2020 o 20:15, Gość ... napisał:

ciekawa jestem czy to się sprawdza i czy to sprawia, że związek jest stabilniejszy

Tym samym też się nie dowiesz, choć na pewno nie ma reguły. 

Jedynie jakieś opracowania naukowe mogą coś wnieść do Twojej ciekawości. 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewna czy to prawda, bo tak samo mówią w kwestii wyboru męża, ze szukamy podobnego do ojca. Mój ojciec był alkoholikiem a więc szukałam jego przeciwieństwa raczej heh. Choć mówi się, że kto z domu patologicznego ten w patologiczny wpadnie. Podobno szukamy wzorców wyciągniętych z domu, ale jeśli tak jest to tylko wtedy, gdy nie mamy świadomości. Ja szukałam przeciwieństwa, dom układam przeciwnie do mojego rodzinnego i zachowuję się zgoła odwrotnie do mojej matki ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...