Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety są takie podłe, wstrętne, zbiór samych negatywnych cech


Gość beznadzieja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beznadzieja

i jakby tego było mało to jeszcze odwracają wszystko, grając że są takie wspaniałe i jeszcze robią z mężczyzn najgorsze istnienie, mimo, że dzięki mężczyznom mają tak dobrze. Wnerwia mnie to tak, że dowiedziałem sie przez to skąd sie biorą zawały.

Odnośnik do komentarza

A jak mężczyźni traktują swoje kobiety, nie mówię że wszyscy ślę w większości źle traktuje. 

Przykłady interesują się innymi niby tylko kolekcja zdjęć, dla kobiety nawet pewnej siebie potrafi takie coś zabrać poczucie wartości. 

Jeszcze zdrada, byłem pijany ulrglrm, no dobra raz, ale romans to co to jest!? 

Po tem wraca jedna noga i kisi druga w melanżu romansu bo jakby się wydało to jest gdzie spierdalaj. A jak się nie wyda to sobie pouzywam sciemniaja kochankę że żona to pomyłka i jest mi je żal. 

Zadanie przestrzeni w związku, ale kobiecie nie wolno bo trzeba ją pilnować albo w związku zjebac obowiazkami. 

Nie ma równouprawnienia z racji tego kobieta mniej zarabia więc nie ma równych praw. 

Za lenie się do rodziny na swoją kobietę lub nasmiewa nie się z jej osiągnięć. 

Rywalizacja. Bezsensowna. 

Wychowywanie na równi swoich pociech, klucenie się przy dzieciach ponizanie malzonka/e. 

Wiele innych rzeczy by tu opisał ale szkoda czasu. 

Ukrywanie zataianie faktów złych wyborów w różnych kwestiach. 

Mnie osobiście wqarwia że brak konsultacji w związku na każdej płaszczyźnie jest nie do przyjęcia. A jednak małżonkowie potrafią podejmować sami decyzję nie zawsze trafna a później maja pretensje o to że sami nie chcieli tego omówić. 

Najbardziej co mnie wqurwiac to cierpienie przez kobie czy mężczyznę zależy kto tu się wjebal z zauroczenie i musi cierpieć aż takiemu przejdzie. Nawet sobie taki człowiek nie zdaje sprawy ze jeśli ukrywa taka rzecz yrapiaca jak zauroczenie. Jest wielka mina i nie wiesz kiedy zmieni mu się humor i stapasz po polu minowym. 

NA taki czas człowiek powinien się wyprowadzić bo nie zdaje sobie sprawy ze druga strona nie chce być terapeuta to wykancza. Dla czego ma być lekarzem skoro nie brał udziału w akcji skurwysynsta zdrada. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Bez przesady, wszędzie są dobrzy/źli, płeć za wiele tu nie ma do rzeczy, ale prawda jest, że są takie france,  które skutecznie uniemożliwiają facetom kontakty z ich własnymi dziećmi, bo przecie matka zawsze święta i ma rację, no cud, miód, orzechy, kur.... . 

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Partnerka uważa, że jestem alkoholikiem. Skutecznie uniemożliwia mi kontakty z córką,nawet nie wiem dokładnie, gdzie mieszkają, bo powiedzieć nie chce. Na kontakty z małą chce mi pozwolić dopiero wtedy, jak na terapię pójdę. A ja żadnej terapii nie potrzebuje. Ale zdaniem partnerki na chooja się nadaje, a nie na ojca. I w cholere jest takich kobiet. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

Partnerka uważa, że jestem alkoholikiem.

Słownictwo masz, hmmmm, dość nietuzinkowe, dogadać komuś widać że potrafisz. Dlatego też jestem w stanie uwierzyć że faktycznie masz problem z alkoholem.

 

41 minut temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

I w cholere jest takich kobiet

Zgadza się, większość kobiet nie chciałaby aby Ojciec ich dziecka nadużywał alkoholu. To jest zrozumiałe i dla mnie i dla większości kobiet. Owszem, znam facetów którzy lubią często wypić po kilka piw dziennie a mimo to są dobrymi partnerami/ojcami. Jednak znam też facetów którzy nadużywają alkoholu, czy to piwa czy innego trunku tym samym szkodząc nie tylko sobie ale i rodzinie. I rzecz jasna nie widzą w tym problemu, zaś widzą winę w innych.

 

46 minut temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

A ja żadnej terapii nie potrzebuje

A ile wypijasz i jak często?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, TakaJakaś7 napisał:

A czy ten facet wie dlaczego ta franca uniemożliwia im kontakt z ich Ojcem?

A to dziecko jest ze związku małżeńskiego!? Bo jeśli nie to przydało by się przyznać że masz takiego dzieciaka, a tak żona nie wie że posiadasz ogon na boku i żądasz aby ci pozwoliła ta druga zobaczyć dziecko!? Najpierw ureguluję sprawę a później rzadaj. 

Odnośnik do komentarza

Kobiety wedle facetów brane są jedną miarą, tak jak matki kiedyś że się o wszystko przypinka. 

A tak naprawdę to kobiety mają przejebme bo muszą wychowywać mężów a później własne dzieci tylko problem czy odrazu zaczynać z nimi rozmowę agugu dada czy odrazu ty chuju. Proste ?

Odnośnik do komentarza
Gość zagruzowany
W dniu 5.08.2020 o 17:56, Gość Gzz napisał:

A tak naprawdę to kobiety mają przejebme bo muszą wychowywać mężów a później własne dzieci

nie prawda, kobiety mają lepiej w każdej sferze życia seks, prawo, praca itd itd, a to co kobiety piszą że muszą, to tak naprawde chyba tylko im potrzebne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...