Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Baseny termalne


Gość mikii

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jest coraz więcej miejsc z termami w okolicach Zakopanego, ale kompletnie nie wiem gdzie się tam ruszyć, jak ktoś zna jakieś fajne baseny termalne, gdzie jest nieco mniej ludzi to może się tutaj podzieli propozycjami, chętnie z podpowiedzi skorzystam.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to warto będzie odwiedzić między innymi Termy Szaflary, bardzo przyjemne miejsce, gdzie faktycznie sporo atrakcji jest i można liczyć na przyjemne warunki wypoczynku. Wydaje mi się, że wielu osobom to miejsce faktycznie powinno przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2020 o 12:09, Gość mikii napisał:

Podobno jest coraz więcej miejsc z termami w okolicach Zakopanego, ale kompletnie nie wiem gdzie się tam ruszyć, jak ktoś zna jakieś fajne baseny termalne, gdzie jest nieco mniej ludzi to może się tutaj podzieli propozycjami, chętnie z podpowiedzi skorzystam.

To prawda. Między innymi wspomniane Szaflary i słynna Bukowina tatrzańska i jej termy. Ludzie chwalą. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że lepiej jest po prostu kąpać się i odpoczywać jak najczęściej. Na przykład w swoim własnym, prywatnym basenie. Nie wymaga to żadnej specjalnej wiedzy i tak dalej. Można zamówić basen prefabrykowany i zlecić jego dostawę i montaż w pobliżu domu. Zerknij tutaj na stronę https://aquamonkey.pl/baseny.html a myślę, że uznasz ją za naprawdę przydatną. Ja już dowiedziałam się więcej o takich basenach, przeczytałam opis tutaj i potem już wybrałam odpowiedni.  

Edytowane przez Balozo
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...