Skocz do zawartości
Forum

To koniec


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Cycu napisał:

Od 3 lat, ale to po prostu moje realne spojrzenie na świat, ja tutaj na ziemi nie chcę żyć, dla mnie świat jest problemem.

 

Nawet nie wiesz ilu ludzi podobnue cierpi.

Zapewne to niewiele Ci zmienia...No cierpienie to element zycia.

---

Takie pytanie ktos zadal nt . karmy:

"Dlaczego zli ludzie maja sie dobrze i odnosza jeszcze  sukcesy".

Odpowiedz: "Tego jak cierpia nawet nie widac."

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz, że nikogo nie obchodzisz? Mnie obchodzisz, a nawet Cię nie znam. Jak to możliwe? Bo szanuję życie każdego człowieka i uważam, że każdy ma prawo żyć pięknie. Tylko co to oznacza... Ktoś kiedyś napisał, że jeśli chcemy żyć pięknie, musimy "żyć oddzielnie, zachować własne wnętrze i ogródek duszy". Skoro czujesz jakbyś nikogo nie obchodził to znaczy, że niezbyt lubisz sam siebie, bo Ty jako pierwszy powinieneś obchodzić siebie samego. Powinieneś mieć własne życie, zainteresowania, pasje, bogate wnętrze i pielęgnować ogródek duszy.  Zacznij się skupiać sam na sobie, a nie na dziewczynie. Zacznij pielęgnować swoje Ja tu i teraz, a nie karmić uwagą stary problem.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Balotelli, komentarz Javiolli nie był do mnie. Nieee, ja po prostu nie widzę już sensu żeby próbować jakoś zmienić swoje życie, to już takie poddanie się, nie mam znajomych, nie mam chęci z domu wychodzić poza pracą, typowy introwertyk.

Śmieszne w sumie to życie, w koło widzę ludzi zadowolonych z życia, pięknych, a ja taki zwykły chłopaczek bez charakteru, nie widzę już żeby coś z tego wyszło, a w ogóle partnerke znaleźć w tych czasach z jakimiś chociaż wartościami, wierną, kochającą itp to jest wyzwanie. Większość z nich ma spore wymagania, mało jest takich co patrzą na wnętrze a nie wygląd, wzrost, zarobki, czy masz silny charakter itp

 

Jak patrze na takie problemy, "dziewczyna mnie rzuciła" to tylko xDDDDDDDDD

Bananowe dzieciaczki, wszystko od starych dostają, życia zasmakują od najmłodszych lat i takie pierdoły wypisują.

Zamiast pisać te pierdoły to niech idą tam się naćpać, nachlać i rozdupcyć BMW starych na słupie xD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...