Skocz do zawartości
Forum

dlaczego sukienka totalnie zmienila jego nastawienie??


Gość kynn

Rekomendowane odpowiedzi

pewien facet mnie nie zauważał. Ostatnio byl grill ze znajomymi, ubralam sie w sukienke, szpilki, wlosy rozpuszczone... a on nagle mnie komplementowal jak ladnie wygladam, chodzil za mna, zagadywal, prosil o nr. Porazka. Tym bardziej ze na co dzien ubieram sie schludnie, dopasowane ubrania noszę a nie worki

Odnośnik do komentarza

Podobne tematy przewijały się już przez forum, mam nadzieję, że to nie jest ta sama osoba ? 

A tak konkretnie co jest porażką? Widocznie lubi dziewczyny w sukienkach i rozpuszczonych włosach. Zadziałałaś na jego wyobraźnię. Jeśli na co dzień chodzisz w spodniach (nawet jeśli obcisłe), a on lubi dziewczyny ubrane w spódniczki i sukienki to co w tym dziwnego?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Wiesz co luukas, masz w tym rację. To jest myślenie podszyte księżniczkowaniem, fochem, że jak on śmiał nie zwrócić na mnie uwagi od pierwszej chwili. Ale to kultura każe wierzyć kobietom w miłość od pierwszego wejrzenia ? poza tym chyba motyw zemsty na mężczyznach się tu przewija. Z wiekiem na szczęście zwykle to mija. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...