Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawic, by ludzie mnie lubili?


Gość lynna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam na mysli jakiegos uzaleznienia, manipulacji.Po prostu chce czuc sie lubiana,kochana,szanowana ze wzajemnoscia.Nie wiem co moze byc przyczyna tego,ze nikt nigdy mnie nie lubil.Jestem w opinii bliskich wesola, wyrozumiala,zdolna, szanuje ludzi.Zazwyczaj mowie prawde, pochwale kogos, usmiecham sie... i jakos predzej czy pozniej okazuje sie ze jest ktos lepszy.Latwo mnie zastapic, czesto jestem gorzej oplacana itd.W drobnych gestach to widac nawet od poczatku,czas tu nie dziala. Przyklad z ostatniej pracy, traktowali mnie dobrze a jednak na pozegnanie nic nie bylo.Na przywitanie maly bukiet roz (6).Dowiedzialam sie ze kazdy dostaje ogromny na dzien dobry a na do widzenia rowniez, plus tort..

mam juz tego dosc, bo nie robie nic zlego w mojej opinii,moze to ludzie sa dziwni? moze powinnam byc falszywa suka? znam takie a i tak maja grono adoratorow obydwu plci.

 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim pamiętaj że nie każdy musi Cię lubić. I vice versa. 

Po drugie musisz być sobą żeby ludzie wiedzieli z kim maja do czynienia i czy im odpowiada dana osoba. To ważne.

Traktuj ludzi tak jakbyś chciała by inni Cię traktowali. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Czy lubisz siebie co najmniej tak, jakbyś chciała aby lubili Cię inni? Podstawowa rzecz: ludzie nas tak traktują jak im na to pozwalamy i tak nas szanują jak my siebie szanujemy. Oczywiscie nie mówię o jakichś wyjątkach, bo zawsze sie taki znajdzie, ale o większości. No i zgodnie z tym co jest wyżej napisane, nie każdy musi nas lubić i nie każdego my musimy lubić.

Jesteś dla innych miła, ale czy naprawdę uważasz, że każdy zasługuje na takie milenie się? Może zachowują się wobec Ciebie tak jak Ty wobec nich. A moze jesteś za miła, zbyt uprzejma.  Bądź normalna, nie próbuj na siłę być sympatyczna. Moze po prostu bądź sobą.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...