Skocz do zawartości
Forum

Czy ja powinnam zakończyć ten związek?


Gość Laura2004

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Laura2004

Mam problem dotyczący związku przez Internet wiem jak to brzmi. Niektórzy powiedzą że przecież nie wiem kto jest po drugiej stronie ale wiem bo ten chłopak wysyła mi swoje zdjecia.Jest około 200 km do niego więc dużo.  Piszemy ze soba miesiąc i fajnie romantycznie i wogule aż nagle on zaczyna mi mówić o swoich problemach w domu i wogule. Mnie to tak przygniotło że cały dzień byłam jakaś zmęczona i smutna po pisaniu z nim. Do tej pory się użala. Jest odemnie 4 lata starszy więc myśli o rodzinie a ja raczej o wykształceniu. Ciągle mi pisze że jak się spotkamy to poszukamy spioszek dla dzieci. Na początku zaczęłam się bac i mu to powiedziałam A on takie że to dopiero za parę lat. Non stop mi slodziakuje ale ja mam powoli tego dosyć.  Nie wiem czy ja jestem gotowa na związek.Przeciez nie będę myśleć o dzieciach i ślubie kiedy mam 16 lat? Z jednej strony mam dosyć związku A z jednej nie bo ja nie mam przyjaciół i zawsze na niego wylewam swoje żale. Gdyby go nie bylo to musiałabym to dusić w sobie . Co ja mam zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Laura2004 napisał:

Ciągle mi pisze że jak się spotkamy to poszukamy spioszek dla dzieci. Na początku zaczęłam się bac i mu to powiedziałam A on takie że to dopiero za parę lat. Non stop mi slodziakuje ale ja mam powoli tego dosyć.  Nie wiem czy ja jestem gotowa na związek.Przeciez nie będę myśleć o dzieciach i ślubie kiedy mam 16 lat? Z jednej strony mam dosyć związku A z jednej nie bo ja nie mam przyjaciół i zawsze na niego wylewam swoje żale. Gdyby go nie bylo to musiałabym to dusić w sobie . Co ja mam zrobic?

Mega to egoistyczne podejście.. A nie możesz porozmawiać z mamą?  Z tym chłopakiem chyba jesteś z braku laku. 

Daj sobie spokój. Masz 16 lat. Poza tym taka znajomość wirtualna jest trudna sama z siebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Laura2004 napisał:

wiem bo ten chłopak wysyła mi swoje zdjecia

A skąd wiesz, ze to jego zdjęcia? Mojej córki koleżance też wysyłał. Potem się okazało, ze kradł je z czyjegoś konta na fb. Niech zadzwoni na kamerkę i zobaczysz go osobiście.

2 godziny temu, Gość Laura2004 napisał:

Przeciez nie będę myśleć o dzieciach i ślubie kiedy mam 16 lat?

No i słusznie.

2 godziny temu, Gość Laura2004 napisał:

bo ja nie mam przyjaciół i zawsze na niego wylewam swoje żale. Gdyby go nie bylo to musiałabym to dusić w sobie . Co ja mam zrobic?

Czyli ty tez się jemu żalisz. Nie wiadomo czy on nie czuje się tak samo przytłoczony jak Ty jego problemami. Bycie z kim z musu, dla wygody, z braku laku, z desperacji... to największy błąd. Nie masz przyjaciół i nad tym powinnaś popracować, na tym się skupić. Jaki jest powód, że ich nie masz?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
3 godziny temu, Gość Laura2004 napisał:

Mnie to tak przygniotło że cały dzień byłam jakaś zmęczona i smutna po pisaniu z nim. Do tej pory się użala. Jest odemnie 4 lata starszy więc myśli o rodzinie a ja raczej o wykształceniu. Ciągle mi pisze że jak się spotkamy to poszukamy spioszek dla dzieci. Na początku zaczęłam się bac i mu to powiedziałam A on takie że to dopiero za parę lat.

Witaj Laura2004, może on tych śpioszek chce poszukać dla siebie.  Wątpię czy on chce już mieć rodzinę czy chce uciekac od tych problemów którymi ciebie przytłacza. Wkręca cię tak że miło, bo najpierw mówi czy pisze ci że chce szukać śpioszków jak się spotkacie, a później ci mówi że za parę lat. Jeżeli mu napisałąś że nie masz znajomych i też mu piszesz o swoich problemach to chłopak może dlatego pewnie sam się przed tobą otworzył.On jest już pełnoletni a ty masz 16 lat więc się zastanów cczy ciągnąć tą znajomość skoro cie przytłacza, a ten chłopak ma już takie plany jak dzieci.  Na żywo może się też okazać że rozmawiałaś  przez tyle czasu z kimś zupełnie innym. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Loraine napisał:

 Na żywo może się też okazać że rozmawiałaś  przez tyle czasu z kimś zupełnie innym. Pzdr.

Moze tak byc. Bo zdjecia nic nie znaczą w dzisiejszych czasach. Mozna z łatwoscia tak kogos nabrac. Jest taki program w tv jak ludzie pisza z kims przez internet zakochuja sie a po 5 lub nawet więcej latach prawda wychodzi na jaw ze to oszust.... ze robi to dla zabawy,,,zemsty itp. Catfish się nazywa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
Godzinę temu, laurette napisał:

...Jest taki program w tv jak ludzie pisza z kims przez internet zakochuja sie a po 5 lub nawet więcej latach prawda wychodzi na jaw ze to oszust.... ze robi to dla zabawy,,,zemsty itp. Catfish się nazywa.

od dawna są takie czasy że jest kamerka i telefon, trudno kogoś oszukać nawet tonem wypowiedzi w jednej sekundzie, a dopiero co 5 lat oszukiwać ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość prawictwo napisał:

od dawna są takie czasy że jest kamerka i telefon, trudno kogoś oszukać nawet tonem wypowiedzi w jednej sekundzie, a dopiero co 5 lat oszukiwać ?

Autentycznie jest taki program. Z resztą można sobie to sprawdzić. Nikogo nie będę przekonywać. A niektórzy są w tym wyjątkowo dobrzy. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...