Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w tej sytuacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego że mam 20 kilka lat. Kilka lat temu zaczałem palić marihuane przez co pojawiły mi się stany lękowe, depresja, paranoje itd. Był też alkohol. Z paranojami sobie poradziłem ale zostały mi lęki i depresja przez które nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Sa to lęki przed ludźmi, strasznie boję się ludzi, mam fobie społeczna. Przez to nie jestem w stanie podjać żadnej pracy i jestem skazany na mieszkanie z rodzicami. Byłem dwa razy w szpitalu psychiatrycznym i zdiagnozowano mi zespół paranoidalny. Co polecacie mi zrobić w takiej sytuacji? Jak z tego wyjść? 

Odnośnik do komentarza

Witaj grg123, na terapię chodziłeś na NFZ czy prywatnie bo w tej chwili mógłbyś się skontaktować z powrotem ze swoim psychologiem czy możesz wznowić leczenie. W twojej sytuacji ważne jest aby brać leki regularnie, ale też równolegle chodzić właśnie na terapię. Więc może już psycholog by cie mogła przyjąć. Długo już chodzisz do psychologa (do momentu pandemii)?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Witaj grg123, na terapię chodziłeś na NFZ czy prywatnie bo w tej chwili mógłbyś się skontaktować z powrotem ze swoim psychologiem czy możesz wznowić leczenie. W twojej sytuacji ważne jest aby brać leki regularnie, ale też równolegle chodzić właśnie na terapię. Więc może już psycholog by cie mogła przyjąć. Długo już chodzisz do psychologa (do momentu pandemii)?

Chodziłem na NFZ. Chodziłem przez kilka miesięcy do psycholog. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...