Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, gdy koleżanka się stacza?


Rekomendowane odpowiedzi

A musisz pytać ja o to?  Przecież piszesz że masz pewność że pije i coś bierze. Skoro jesteś jej przyjacielem i zależy Ci na jej zdrowiu to lepiej żebyś ja zapytał czy i jak możesz jej pomóc. Zapewnij że wiesz że ma problemy ale że może na Ciebie liczyć. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Marcinek napisał:

Jak zapytać ją, czy naprawdę to robi? tak, aby nie zrazić jej do siebie? Jak wyprowadzić ją na prostą? 

Normalnie zapytać, ale nie oczekuj szczerej i prawdomównej odpowiedzi. Osoba uzależniona raczej taki odp. nie daje. Nie narzucać się, nie osaczać i nie być jej aniołem stróżem ani psychologiem. A z tym wyprowadzeniem na prostą to już chyba nie do nas pytanie. Najpierw ona musi chcieć, inaczej cokolwiek będziesz robił będzie to traktować jako atak na nią. Jeśli ona zechce wyciągania z bagna to sam znajdziesz sposób. Jeśli nie będzie chciała, to nie masz już nic do zrobienia.

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...