Skocz do zawartości
Forum

Masaż miejsc intymnych przed badaniem


Gość Teresa 50

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy krótko przed badaniem ginekologicznym mogę wykonać córce niepełnosprawnej masaż okolic intymnych żeby pomóc jej się rozluźnić?Czy to nie ma wpływu na wynik badania?Pytam bo po takim masażu z pochwy wypływa jej dużo rzadkiego śluzu.Córka ma  mieć  założony wziernik i pobrany wymaz z pochwy z powodu nawracających infekcji dróg płciowych.Będzie też napewno badana waginalnie palcem.Wiem że zawsze przed badaniem jest bardzo spięta,nie może się rozluźnić,chcę uniknąć krępujących krzyków i stękania,badanie jest dla niej bolesne dlatego chcę jej pomóc,o ile nie ma przeciwwskazań.Córka podczas masowania sromu się uspokaja,lepiej śpi w nocy,doskonale rozładowuje to jej podniecenie seksualne które do tej pory powodowało bezsenność i nerwowość.Masaże zalecił nam poprzedni ginekolog .Badanie będzie się odbywało w domu na łóżku z powodu niepełnosprawności córki.Dodam jeszcze że córka ma błonę dziewiczą półksiężycowatą,podczas masowania jest rozciągliwa i elastyczna.Oczywiście do masowania używam dużą ilość lubrykantu na bazie wody,czy miałoby to wpływ na wynik wymazu?Mam jeszcze jedno wstydliwe pytanie....Ostatnio lekarz mi powiedział że badał córkę w stanie podniecenia,a ona krzyczała że ją boli...Czy to możliwe żeby ból mieszał się z podnieceniem?Bardzo to jest dla mnie krępujące,dlatego chcę jej pomóc rozładować podniecenie przed badaniem.Niewiem czy ma to znaczenie ale wtedy ginekolog badał córkę palcem w pozycji na boku z jedną nogą ugiętą,wprowadzając palec do pochwy od tyłu.Powiedział mi że zawsze tak bada dziewice.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...