Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Nie wiem co się dzieje


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pełno jest tematów i wątków na różnych forach, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Nigdy nie byłam w ciąży i nie wiem jak to jest w niej być, więc liczę na wsparcie doświadczonych koleżanek. 

Moja ostatnia miesiaczka była 17.03. (dodam, że była to druga normalna comiesięczna, a nie copoltoramiesieczna, po odstawieniu tabletek anty w lutym zeszłego roku). Cykle mam jakoś 28-30dniowe. Wiec powinnam dostać miesiączkę 15.04. Nie dostałam. Dzisiaj mamy 22.04, więc spóźnia mi się 7 dni. Jestem po 2 testach płytkowych i po teście beta, z wynikiem <1.20. Mimo wszystko nie jestem spokojna. Zgaga pojawia się od 3 dni codziennie wieczorem. Przy niej nudności. Do tego wieczorem jestem zmęczona jak nigdy, gdzie zawsze pół nocy nie mogłam zasnąć. Też wieczorem mam rumience i wrażenie podniesionej temp i to też drugi dzień z rzędu. Natomiast w brzuszku czuje coś co ciężko opisać.. Coś podobnego do "szumu morza" i to tak bez przerwy. Ponadto pobolewaja mnie plecy na dole, piersi lekko - bez przesady. Czuję się jakby przeziębiona. A w ostatnich dniach miałam spooooooro śluzu. Co mam myśleć? Czy ciąża jest mimo wszystko możliwa, nawet po takim beta i po takim czasie? 

Zapomniałam dodać, że ból podobny do przedmiesiaczkowego i klucie jajników również się pojawiło. Natomiast plamienia żadnego nawet przez moment. Miałam nawet wrażenie bólu gardła z jednej strony. Jak migdałków za małego

Dzisiaj na bieliźnie pojawiła się jakby drobna biała wydzielina taka kaszkowata.

Odnośnik do komentarza

Czy przez ten czas sluz przybrał kolor brązowy lub podobnego koloru ? 

A zgaga może być z różnych przyczyn nie musi być to ciąża, 

Znam przykład osoby która też myślała że jest w ciąży tak bardzo pragnęła tego dziecka ze wszystkie objawy ciąży miała 

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy przez ten czas sluz przybrał kolor brązowy lub podobnego koloru ? 

A zgaga może być z różnych przyczyn nie musi być to ciąża, 

Znam przykład osoby która też myślała że jest w ciąży tak bardzo pragnęła tego dziecka ze wszystkie objawy ciąży miała 

Ani przez moment śluz nie przybrał koloru. Właśnie chodzi o to, że niby staramy się z mężem, ale nie mamy na tym punkcie obsesji. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...