Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny czy wy też tak macie?


Gość smerfetka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smerfetka

czuje sie niedoceniona tu w polsce. nie mam zamiaru narzucac sie facetom, znosic upokorzen, brak szacunku itd byleby ktos ze mna chcial byc. jednak mam 26 lat i naprawde nie zaznalam bliskosci. w zasadzie nawet nie zaznalam zachwytu - owszem jak ufarbuje wlosy na blond, ubiore szpilki i mini to patrzą... ale to tyle. do sexu raczej tez nie mam problemow ze znalezieniem.I co dziwne, różni ludzie mi mówią to samo : że jestem ładna, mądra, przemiła, fajna, ciekawa itp. Mówię tu o opiniach mężczyzn. Ostatni kolega powiedzial, ze moj ex nie mogl lepiej trafic i co ? a nico ... sam mnie nie chce.  Czasami wymienia się kobiece pożądane cechy i jestem w tej grupie a mimo to nikt nie odwzajemnia mojego zainteresowania. Juz nie wiem czy ktos mnie przeklął czy co ... bo to niemożliwe po prostu ? jeden chłopak mnie odrzucił - i znalazl sobie za jakis czas wręcz moją fizyczną kopię ,z charakteru podobną.

Nie wiem sama.  Ostatnio tez poznalam chlopaka i w zarcie powiedzial,  ze jakbym zgubiła biust i przytyła to by mnie juz nie chciał-a relacja dopiero początkowa.Zostawilam go...i tak jest ciągle. Nie wiem , może jestem dziwna ?  Nie idę do łózka na pierwszych kilku spotkaniach, mam wręcz opinię świętej pod tym względem ale na pewno nie jestem zimna. Nie mam wymagan do pieniedzy czy wyglądu - ale za to masę do charakteru.Nie zdradzam sie z tym od razu a i tak zainteresowanie mną jest zerowe. Jestem dość zdolna, ale...moj ojciec pochodzi z biednej, patologicznej rodziny, moze to jest powod? ludzie ogolem sa dziwni  , to co dla mnie jest normalne dla innych nie wiec juz nie wiem...Dziwnie tak... tyle lat i nigdy nie poczuc sie kims fajnym a nawet wyjatkowym... nie chce sie wiazac  z pierwszym ktory sie trafi, chcialabym poeksperymentowac by wiedziec kogo wybrac a nie ma chetnych nawet.

 

Odnośnik do komentarza

Ale o co dokładnie pytasz?

Opisałaś swoją historię, przeżycia poniekąd i opinię. Ale ja typowego pytania nie widzę. Bo to z tytułu jest nieprecyzyjne.. A domyślać się nie będę.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może masz za duże oczekiwania co do charakteru. Szukasz ideału, a takich nie ma. Ty nim nie jesteś ani żaden inny człowiek. Może dziwna nie jesteś, ale możliwe, że zbyt wymagająca.

6 godzin temu, laurette napisał:

Ale o co dokładnie pytasz?

Zapytała czy jest dziwna i czy powodem jest ojciec pochodzący z patologicznej rodziny.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...