Skocz do zawartości
Forum

List do Boga


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Do Boga

Drogi Boże, piszę ten list bo nie potrafię chcę Ci powiedzieć, że jesteś dobry, pomagasz innym ludziom, wspierasz w trudnych chwilach, mimo że Cię nie widać to jesteś. Ja jestem marną osobą, nie robię w życiu zbyt wielu wspaniałych rzeczy mimo, że wydaje mi się, że się staram, może zbyt słabo to robię, a może to tylko złudzenie. Nie czuję bym zasługiwała na twoją pomoc, chociaż wiem, że kochasz wszystkich ludzi i pomagasz im bez względu na to jacy są i co robią, chcę Ci podziękować za to, że jesteś i robisz dla nas wszystko, mimo, że wcale nie musisz, dziękuję, że czuję w Tobie oparcie, mimo, że zwracam się do Ciebie dopiero w złej chwili. Jednak to była prawda, że ludzie potrzebują w Ciebie wierzyć i modlić się. Kiedyś podchodziłam do tego z dużym dystansem, wiedziałam, że jesteś ale nie wiedziałam czy modlitwa jest słuszna. Przepraszam Cię za wszystkie złe myśli i czyny. Pragnę poprosić Cię o pomoc, nie chcę dużo, ja sobię dam radę, powoli i do przodu ale proszę Cię w tych trudnych chwilach, gdy panuje ta straszna epidemia, w tej samotności, o pomoc, bym mogła zobaczyć się z moją ukochaną osobą, dzięki której właśnie do Ciebie się zwracam, bo ona dała mi wiarę, że modlitwa pomaga. Proszę Cię byś sprawił, że będę mogła się z nią zobaczyć jak najszybciej, tęsknota bardzo mnie dobija, nie potrafię sobie z nią poradzić, proszę o pomoc. Kocham Cię i wierzę, że mi pomożesz.

Weronika

Odnośnik do komentarza

Jak wierzysz, to powinnaś z nim rozmawiać, a nie pisać na forum, bo chyba nie wierzysz, że Bóg to czyta.

 

9 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Jednak to była prawda, że ludzie potrzebują w Ciebie wierzyć i modlić się

Tak, to prawda, tylko nie dotyczy wszystkich. 

 

9 godzin temu, Gość Weronika napisał:

chociaż wiem, że kochasz wszystkich ludzi i pomagasz im bez względu na to jacy są i co robią,

Tego to już nie wiesz. 

 

9 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Proszę Cię byś sprawił, że będę mogła się z nią zobaczyć jak najszybciej, tęsknota bardzo mnie dobija, nie potrafię sobie z nią poradzić, proszę o pomoc. Kocham Cię i wierzę, że mi pomożesz.

Pozostaje Ci się modlić, bo tu Bóg nie zagląda?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ka-wa napisał:

 

Pozostaje Ci się modlić, bo tu Bóg nie zagląda?

Obawiam sie ze zaglada wszedzie, tu tez.

 

32 minuty temu, ka-wa napisał:

 

Tego to już nie wiesz. 

 

?

To akurat jest juz sfera wiary...

Odnośnik do komentarza

Wiesz Weronika jak to jest z Bogiem...Ilu ludzi tylu Bogów. Niedawno jakiś religijny przywódca w Iranie stwierdził że koronawirus to kara Boska. I okazało sie że jest zarażony Koronawirusem. U nas Katolicy i Chrześcijanie ale w innych religiach też tak powtarzają.

20 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Nie czuję bym zasługiwała na twoją pomoc,

Masz strasznie zaniżone poczucie własnej wartości. Albo "prosisz...", a za chwilę  "przepraszasz...", "nie potrafisz sobie poradzić..". W każdym razie dlaczegoś to napisałaś. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość Taki sobie on w średnim wi

Trzeba w coś wierzyć ? - tylko wtedy życie ma sens, a my dążąc do tego co wymażyliśmy dostajemy lekcję żyvia - raz gorzką, raz słodką - ale od nas zależy czy potrafimy uczyć się na błędach, czy kaleczyć się dalej i dalej... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...