Skocz do zawartości
Forum

obsesja o linii prostej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam taki problem-Pojawiła się obsesja na temat linii prostej, która uznałem za formę kształtu idealnego, i której istnienie było rozwiązaniem większości problemów; traktowalem ja jako swoja ulubiona rzecz (mimo iz istaniala tylko w mojej glowie) i ciagle się zastanawiałem czy jest możliwe aby takowa istniała, nie mogłem się na niczym skupić. Bałem się ze jest niemożliwa i ciagle zadręczałam się myślami o tym. Czy są to jakieś zaburzenia związane z chorobą/zaburzeniem psychicznym? Czy często zdarzają się takie problemy u innych ludzi? Czy i Wy mieliscie takie obsesje o prostej/figurach geometrycznych?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Manet napisał:

Czy często zdarzają się takie problemy u innych ludzi?

Szczerze wątpię.

10 godzin temu, Manet napisał:

Czy są to jakieś zaburzenia związane z chorobą/zaburzeniem psychicznym?

To stwierdzi psychiatra lub/i psycholog, ale wg mnie laika to coś jest nie tak. Kompletnie nie wiem o co chodzi i w czym problem. 

 

10 godzin temu, Manet napisał:

Czy i Wy mieliscie takie obsesje o prostej/figurach geometrycznych?

Nieistotne o czym obsesja, każda kwalifikuje się do leczenia.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

poza linii prostej meczyly mnie, ale znacznie mniej kwadrat I prostokat :/ zawsze chodzilo o to, ze dana figura geometryczna byla dla mnie czyms najwazniejszym, jakby najulubiensza rzecza. I nie wiem jak to moge sobie wyjasnic, psychiatrzy raczej roznie to interpretuja a najczesciej nie wiedza o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2020 o 20:37, Javiolla napisał:

Nieistotne o czym obsesja, każda kwalifikuje się do leczenia.

Przychylam się do tego. Jeśli coś jest już obsesja nadaje się do leczenia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...