Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza kilka dni po okresie


Gość NN.

Rekomendowane odpowiedzi

Okres miałam 4.03 dziś 10.03 odczuwam ból w podbrzuszu, nie jest mocny ale jednak, raz pojawia się po prawej raz po lewej stronie, jest kłujący. Na chwile znika i po jakimś czasie znowu się pojawia. Oczywiście na psychikę mi siada ciąża. Ponieważ jedną wpadkę zaliczyłam, wiec gdzieś cały czas ta obawa jest, zwłaszcza ze 16.02 uprawiałam sex bez zabezpieczenia. Nie wiem czego się spodziewać, co to może być? Wiem ze powinnam pójść do gina, ale do wizyty jeszcze kilka dni. 

Odnośnik do komentarza

A ja niedawno trafiłam na tabletki vemonis femi i to w sumie jedne z najbardziej skutecznych bo już trochę ich wypróbowałam a te na prawdę działają. Biorę 1-2 tabletki i mam spokój a wcześniej bardzo się męczyłam bo ból mam okropny.

Odnośnik do komentarza
Gość brokusia

Polecam zacząć się zabezpieczać skoro nie chcesz mieć dzieci. Po co ryzykować? Idź do ginekologa po tabletki. Ja biorę belarę więc oprócz zabezpieczenia też mam mniejsze bóle miesiączkowe- same zalety

Odnośnik do komentarza

Mnie też bardzo boli brzuch przy okresie i wtedy ratuje mnie vemonis, kiedyś zwijałam się z bólu a teraz po tabletce mam na długo ulgę. Ale mnie boli tylko 1- 2 pierwsze dni a potem już mam spokój. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak macie takie problemy z bolesnymi miesiączkami to może zgłoście sie na szpitala medicover na diagnostykę w kierunku endometriozy. Ja miałam właśnie takie bóle i mój ginekolog kazał mi zrobić tam sonovaginografię, dobrze że się posłuchałam bo teraz jestem pod dobrą specjalistyczną opieką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...