Skocz do zawartości
Forum

CO sadzicie o klamstwie tego typu?


Gość angela

Rekomendowane odpowiedzi

Bez mrugnięcia okiem kłamie.Obawiam się ze dalej tez tak bedzie, ale chyba każdy facet tak robi,moze sie myle jednak. jesli tak-wyprowadzcie mnie z  bledu. najlepiej opinia Panow. Chodzi o to ,ze znamy sie krotko moze ze2 miesiące.No i  tak rozmawiamy, opowiadam mu o sobie ,a on prawie nic...Moze jakies podstawowe informacje,  czym sie interesuje, jaki ma zawod (to jest potwierdzone ) ale jak przeszlismy do bardziej prywatnych to sciemnia - ja bylam szczera mowiac ze mialam 1 faceta  w związku i zyje w celibacie od wrzesnia tamtego roku, rozmawialismy o doswiadczeniu co robilismy w lozku, w zasadzie ja mówiłam bo jego odpowiedz była : ja też. Te same pozycje, tez 1 dziewczyna i celibat od wrzesnia. No i ten sam powod zerwania.Wydalo mi sie to zbyt piekne by moglo byc prawdziwe, więc sprawdzilam no i co sie okazalo? 2 tygodnie przede mną bzykał inną, miał conajmniej 5 przygodnych dziewczyn i 2 związki plus niespełniona miłość o której nie wspomniał. Poczulam sie conajmniej zawiedziona, juz w nic nie wierzę. Nawet w to, że lubi pisać wieczorem jak ja i lubi to samo co ja. Nie chce by sie do czegos zmuszal.Po co on to robi?

Odnośnik do komentarza

A co można sądzić.. dziwny jakiś. Pewnie chce poznać nową i ja przeleciec. Może uznaje praktykę że poderwie na te same teksty co ty mówisz to i on. Wtedy wyjdzie jacy to podobni nie jesteście.,

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

".Po co on to robi?"

no jak to po co ? jesteś na niego zła, nie ufasz mu, niechcesz z nim rozmawiać. A wypisujesz o nim posty na forum z pytaniem i zapewne antycypujesz wieczornego momentu kiedy będziesz mogła z nim popisać ? 

dalej pytasz po co ? przecież metoda działa niezawodnie a ty lecisz jak ćma do ognia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...