Skocz do zawartości
Forum

Rozszyfrujcie to zachowanie


Gość Anetka022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anetka022

Hej, pomożecie rozszyfrować takie zachowanie? 

Facet pisze pierwszy tydzien, zaprasza na 1 spotkanie, jest mega. Ewidentne zainteresowanie. Pozniej kontakt nieco mniejszy. Kolejne spotkanie. Znów chemia. Pozniej kontakt znikomy, raczej tylko z mojej strony, ale też bez przesady- bo bedzie ze sie narzucam. Trzecie spotkanie- to samo. Znów cisza. Kolejne spotkanie- jest coraz bardziej otwarty. Patrzy w oczy, przelamuje bariere dotyku, droczy się itd. Chemia. O co może chodzić? Próbowałam zapytać o to dlaczego milczy, ale zawsze odpowiada zdziwiony ze wszystko ok i ze ma dużo zajęć. Zaczyna mnie to trochę zastanawiać... Skoro na spotkaniach jest ewidentnie zainteresowany, a miedzy nimi cisza... Ktoś coś ??? 

Odnośnik do komentarza

Hmm ciężko na wstępie to odrazu poprawnie rozgryzć. Może Cię testuje czy też Ci zależy skoro od początku sam jawił zainteresowanie..

A może brak mu odwagi by nie przyjść na spotkanie kolejne?

A może jeszcze faktycznie stracił zainteresowanie Tobą i serio ma zajęcia ale wstydzi wprost powiedzieć? 

Jeśli za każdym razem jest chemia A facet pisze że ma inne zajęcia i widzisz nikły kontakt to gra nie fair. 

Albo kłamie. 

Lub może źle odczytujesz te wasze spotkania i nie ma żadnej chemii w realu a tylko Ci się wydaje?

 

Na ten moment tak to widzę. Trochę mało danych..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...