Skocz do zawartości
Forum

Autyzm-porada prawna


Gość Zzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki problem otóż mam 24 lata i jestem wykluczony ze społeczeństwa ,bo mam autyzm.Nie mam orzeczenia na stale wogole ,nie wiem dlaczego ciągle mi przedłużają .Dziewczyne którą znam ma 21 lat i ma Zespół Aspergera i ma orzeczenie na stałe.

Ma łagodniejsze dużo objawy autyzmu a ma orzeczenie na stałe właśnie .Nie rozumiem kompletnie tego jak osoba z lekkim autyzmem mając kolegów,koleżanek lepiej dużo ode mnie się uczyła ma orzeczenie na stałe.

Ja prawdopodobnie mogę mieć uposledzenie umysłowe .

Nie daje kompletnie rady w życiu.Nie umiem się wyuczyć kompletnie żadnego zawodu,nauka kompletnie mi nie wychodzi,próbowałem prostych zawodów i nic mi nie wyszło.

Mam orzeczenie w stopniu umiarkowanym i według orzecznika jestem jak to powiedzieć ,że jestem tymczasowo niepelnosprawny.

Autyzmu nie da się wyleczyć przecież ,co mi zrobić lekarz psychiatra wymieni mi mózg?!Raczej to jest niemożliwe.

Czy doradca prawny może mi pomóc doradzić dlaczego nie mam orzeczenia na stale jak jestem poważnie niepelnosprawny na autyzm i na dodatek wykluczony?Bo już wszystkiego próbowałem co moglem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...