Skocz do zawartości
Forum

Związek z mężczyzną, który ma dziecko


Gość Olalala

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna spotykam się z pewnym mężczyzną. Jest między nami prawie 10letnia różnica wieku. Ja mam 24 lata, on 33. Zawsze większą różnica wieku niż 4 lata była dla mnie problemem, ale jakoś z nim tak nie mam. Ciągnie nas do siebie. Chcemy spróbować być razem. Boję się tylko jednej, a właściwie dwóch rzeczy - on ma córkę, nie jest z jej matką, ale obawiam się że może kiedyś zechce do niej wrócić. Druga sprawa jest taka, że jestem dziewicą i do tego nie doświadczoną w związkach, bo każdy mój związek kończył się bardzo szybko (głównie dlatego, że odkładałam sprawy łóżkowe na jak najpóźniej). On podejrzewa, że jestem "czysta" ale nie ma 100% pewności. Obawiam się że jak już ją będzie miał to się albo przestraszy, albo ogólnie nie wypali nam nic, bo zawsze mi się wydawało że mężczyzna po 30stce to raczej potrzebuje w swoim życiu już doświadczonej w związkach kobiety, zwłaszcza taki, który ma dziecko. Co myślicie, warto próbować w to brnąć, czy lepiej dać sobie spokój i szukać kogoś w zbliżonym do mnie wieku? 

Odnośnik do komentarza

To, że jesteś dziewicą to nie problem, dla nie jednego faceta to zaleta, bo partnerka nie będzie miała porównnia, jak jest słaby w te klocki. W każdym razie powinnaś mu powiedzieć, bo jemu głównie chodzi o seks. 

Po drugie, nie ma  rozwodu, więc większe prawdopodobieństwo, że wróci do żony. 

Nie mówiąc już o tym, że zawsze na głowie będzie miał dziecko i jego matkę. 

Po trzecie, może Cię zarazić chociażby hpv, bo nie z jedną partnerką spał, więc najpierw byś musiała żądać od niego kpl badań. 

Sumując, nie warto wchodzić w tę relację, bo czeka Cię wielkie rozczarowanie. Nie wierz facetowi we wszystko co mówi. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ka-wa napisał:

To, że jesteś dziewicą to nie problem, dla nie jednego faceta to zaleta, bo partnerka nie będzie miała porównnia, jak jest słaby w te klocki. W każdym razie powinnaś mu powiedzieć, bo jemu głównie chodzi o seks. 

Po drugie, nie ma  rozwodu, więc większe prawdopodobieństwo, że wróci do żony. 

Nie mówiąc już o tym, że zawsze na głowie będzie miał dziecko i jego matkę. 

Po trzecie, może Cię zarazić chociażby hpv, bo nie z jedną partnerką spał, więc najpierw byś musiała żądać od niego kpl badań. 

Sumując, nie warto wchodzić w tę relację, bo czeka Cię wielkie rozczarowanie. Nie wierz facetowi we wszystko co mówi. 

Skąd wniosek, że chodzi mu głównie o seks? Znamy się już dość długo,bo mamy wspólnych znajomych. Do tej pory byliśmy tylko koleżeństwem. Z matką dziecka nie miał ślubu, po prostu im nie wyszło. Nie wykluczam oczywiście, że może tu chodzić tylko o jedno, ale wydaje mi się że ktoś z kim się już trochę znam I zawsze miałam dobry kontakt nie chciałby mnie raczej skrzywdzić. Oczywiście nie wierzę we wszystko, co mówi i mam wątpliwości, dlatego powstał ten post. 

Odnośnik do komentarza

Zrobisz tak, jak będziesz uważała, nie ma gwarancji w żadną stronę. 

Zależy też jaka była przyczyna rozstania, możesz podzielić los poprzedniczki, jesteś na etapie, gdzie wszystko wygląda pięknie. 

Zawsze jest większe ryzyko wejścia w związek gdzie facet ma dziecko. U nich na początku też było pięknie. 

Ale to Twój wybór i ryzyko, nie da się wszystkiego przewidzieć. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...