Skocz do zawartości
Forum

O co tu wlasciwie chodzi? Kazdy facet chce ze mna byc i spelnia moje zachcianki


Gość 203

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie to brzmi , wiem , wiem .  Jednak powiem tak, zauważyłam już dawno temu że co chcę to mam, wystarczy , że to powiem . Przykład z ostatniego miesiaca : powiedziałam do znajomych że chcę mieć związek z prawnikiem z własną firmą bezdzietnym itd, wymieniłam pare kryteriow, znalazł sie i od razu chetny do zwiazku i to nie sa puste slowa, poznal mnie juz z rodzina, sprawdzilam go co o mnie mowi itd, i faktycznie chce. Inny tez ale tamtym troche manipulowalam powiem szczerze , zmieniałam swoje zachcianki ,a to sex friend a to małzenstwo i on tez na wszystko przystawał.chcialam pojechac gdzies na wycieczke to zaraz znalezli sie chetni sponsorzy bez oczekiwania rewanzu

 

Nie jestem dobra w łóżku, ładna ani bogata. Więc? czy to litość czy co?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2020 o 14:27, Gość 203 napisał:

 

Nie jestem dobra w łóżku, ładna ani bogata. Więc? czy to litość czy co?

Tego nie wie nikt poza może tymi facetami którzy na Ciebie lecą. Ale pamiętaj że powody mogą być też inne. Takie których nie podejrzewasz.czasem ludzie są przedziwni w swoich wyborach. Ale.. co tam. A może to szczęście po prostu? Może masz jakiś tam swój magnetyzm? Powinnaś się tym raczej cieszyć jeśli już a nie zastanawiać nad swoim być może fenomenem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...