Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina z pochwy u nastolatki


Gość booo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Naczytałem się wiele o tym że kobiety w ciąży moją białawo-przezroczystą wydzielinę. Moja dziewczyna (15 lat) ostatnio ma bardzo nieregularny okres. Ostatni spóźnił się tydzień a teraz nie ma go już 12 dni. Nie uprawialiśmy seksu, chyba że oralny i robótki ręczne gdzie bardzo uważaliśmy. Testu nie chce robić, mama ją umówiła do lekarza. Ta wydzielina (taka jak przed okresem) wydziela jej się dosyć długo(nie śmierdzi, nie ma grudek). Jej mama mówi, że w jej wieku zatrzymał jej się okres na 3 mies. Ale teraz dziewczyny dojrzewają szybciej... Boję się że mnie zdradziła. Dlaczego nadal nie ma okresu?

Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze że około dwa lata temu miała problemy z dietą (otoczenie wywarło wpływ i zaczęła się odchudzać aż wpadła a anoreksję) okres za3mał się jej na 6 mies. czy to że kiedyś tak było może mieć wpływ? naprawdę nie chcę wierzyć że mnie zdradziła a ciąża by potwierdziła moje obawy:(

Odnośnik do komentarza

spokojnie takie opóźnienie czasami się zdarza. Może była podziębiona albo chora, przyjmowała jakieś leki, może miała dużo stresu w szkole lub w domu, wyjeżdżała ostatnio. Jak sam widzisz to że spóźnia jej się okres wcale nie znaczy że Cię zdradziła. Może też być tak że jest chora i ma jakąś infekcję. Nie myśl od razu o najgorszym, zaufaj jej skoro mówi że Cię nie zdradziła to może byś jej zaufał skoro jest Twoją dziewczyną

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...