Skocz do zawartości
Forum

Czy takie zachowanie świadczy o zainteresowaniu?


Gość MiaD

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ?

Ostatnio spodobał mi się chłopak ale nie miałam pojęcia co robić. Obydwoje młodzi ale on starszy, ja 19lat on ok. 30

Stalismy w sklepie, w kolejce. On  tuż przede mna, spojrzałam na jego twarz bo myślałam najpierw czy to nie jest mój były adorator. Odwróciłam wzrok i znów spojrzałam by się dokładniej przyjrzeć. Trwało to kilka sekund może ok. 8. Później już patrzyłam ogólnie na ludzi przed nami i na boki.on po chwili z uśmiechem zlustrowal moja sylwetke ale na twarz nie spojrzał. Trwało to też kilka sekund i nie speszyl się gdy spojrzałam na niego.odwrocil się. 

Ja też już nie patrzyłam. Potem poszliśmy do kas i gdy wracałam patrzył na moją twarz. Ja już nie. 

 

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź lukasa nie jest taka zła.

Facet zauważył, że Ci się spodobał i zaczął lustrować- jak to facet.... w końcu jest wzrokowcem. Widział, ze młoda zgrabna laska się nim zainteresowała i mu to zaimponowało. Moze nawet był zainteresowany, ale z tego nic nie wynikło.  Nie umówiliście się, nie zagadał, nie macie ze sobą kontaktu. Jedyne co mogło wyniknąć to fakt, że się prawdo podobnie dowartościowałaś.

Nooo chyba, że chodzi o coś zgoła innego. Może jesteś zakompleksiona i to, że nie spojrzał najpierw na twarz stało się dla Ciebie kolejnym kompleksem. Mam nadzieję, że nie, bo to by było głupie ?

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź lukasa nie jest taka zła.

Facet zauważył, że Ci się spodobał i zaczął lustrować- jak to facet.... w końcu jest wzrokowcem. Widział, ze młoda zgrabna laska się nim zainteresowała i mu to zaimponowało. Moze nawet był zainteresowany, ale z tego nic nie wynikło.  Nie umówiliście się, nie zagadał, nie macie ze sobą kontaktu. Jedyne co mogło wyniknąć to fakt, że się prawdo podobnie dowartościowałaś.

Nooo chyba, że chodzi o coś zgoła innego. Może jesteś zakompleksiona i to, że nie spojrzał najpierw na twarz stało się dla Ciebie kolejnym kompleksem. Mam nadzieję, że nie, bo to by było głupie ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2020 o 20:52, Javiolla napisał:

Odpowiedź lukasa nie jest taka zła.

Facet zauważył, że Ci się spodobał i zaczął lustrować- jak to facet.... w końcu jest wzrokowcem. Widział, ze młoda zgrabna laska się nim zainteresowała i mu to zaimponowało. Moze nawet był zainteresowany, ale z tego nic nie wynikło.  Nie umówiliście się, nie zagadał, nie macie ze sobą kontaktu. Jedyne co mogło wyniknąć to fakt, że się prawdo podobnie dowartościowałaś.

Nooo chyba, że chodzi o coś zgoła innego. Może jesteś zakompleksiona i to, że nie spojrzał najpierw na twarz stało się dla Ciebie kolejnym kompleksem. Mam nadzieję, że nie, bo to by było głupie ?

Nie jestem zakompleksiona ale dziwnie mi się zrobiło. Słyszałam że skanowanie ciała bez powrotu do twarzy znaczy, że dziewczyna się nie spodobała. 

Odnośnik do komentarza

w pracy tez mma jedego takiego stoje 2 stanowiska dalej od niego stoimy przy tasmie . ide a ten sie odwrocil i sie gapi w oczy tak insywnie i mina takka powazna .pare razy sie tak zdarzylo. musze ja oodwracac wzrok . ale zaiteresowany nie jest widac

jak facet zaprasza cie na kawe, bierze numer od ciebie, wypytuje co slychac i w ogole sie interesuje toba to mozna powiedziec ze jest zaiteresowany. patrzenie to zaden sygnal powazny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...