Skocz do zawartości
Forum

Czy zachowanie mojego kuzyna jest normalne?


Gość elalkff

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka...mam pytanie do Was - obcych osób , bo rodzina mówi , nic się nie dzieje ,a ja czuję inaczej i chcę się upewnić kto ma rację .Nie chcę pytać na żywo , bo różnie może to być odebrane . Anonimowo jest bezpieczniej :)
Mam kuzyna, bardzo bliskiego.Starszy o kilka lat, syn brata mojego ojca,nie wychowywalismy sie razem.Widywalismy sie sporadycznie, ostatnio nieco częściej z racji spraw rodzinnych.
I w ten sposób zaczęlismy ze sobą więcej rozmawiać, pisać na komunikatorach.
Pamiętam że już jak byliśmy nastolatkami to patrzyl na mnie,usmiechał sie, chciał przytulac, szukał kontaktu ale myślałam,że to rozczulenie nad słodką,młodsza siostrą...
Teraz ja jestem po maturze,on od dawna jest dorosły, po kilku związkach... i wciąz chce się przytulać, szuka kontaktu, chce ze mną być cały czas, pisze cały czas nawet w srodku nocy, ja nie wiem kiedy on śpi bo cały dzien pisze do mnie, całą noc też.Nawet jak jest w pracy.

Gdy się widzimy wzrok ma ciągle wlepiony we mnie,tak jakby chciał mnie pożreć,rozmarzony,jak siedzi to z nogami rozszerzonymi max, jak król
Mówi do mnie, że jestem piękna, że chce mieć mnie obok siebie caly czas, proponował mi nawet wspólne mieszkanie,bo nie mamy nikogo, a on zawsze ma dziewczyny w tym czasie co ja i chłopaków i dziwnym zbiegiem okoliczności konczy związki wtedy gdy ja kończę
inny kuzyn śmieje się, że te jego ex przypominają mnie z typu urody, ostatnia nawet totalnie zmienila styl, bo z czarnej przeszła na blond jak ja, soczewki, cieniutkie brwi które jakoś rozjaśniła, styl ubierania jak ja ... no ale, wg mnie, może tak lubią akurat, przecież to o niczym nie świadczy

Bardziej martwi mnie jego zachowanie do mnie, mówi niby w zartach, że ma na mnie ochotę,raz mi zrobił malinke niby w zartach, to ja w zarcie powiedzialam ze jest dla mnie kochanym BRATEM, a on ... nie speszyl sie tylko zapytal...TYLKO BRATEM?
gdy oparłam sie o niego złapał moją rekę i splótł ze swoją, wprosił sie na noc kilka razy, rozebrał do bokserek i tulil do mnie....dziwnie mi z tym. Tata mowi,ze on zartuje, mama troche jest zła ale tez stara sie zartowac z tego, a mi jest bardzo niezrecznie...ale nie wiem sama czy nie przesadzam....jego brat(moj kuzyn)byl swiadkiem jego zachowania i nic nie powiedzial, oprocz ''nie przeszkadzam'' i wyszedl z pokoju.....

Odnośnik do komentarza

Daro007, dziękuje serdecznie.
Czyli potwierdzasz moją opinię.Chociaż jedna osoba, bo w rodzinie nikt mnie nie popiera, a pamiętam,że moj ex zachowywał się podobnie ale to ex a teraz własny kuzyn.Po 10 latach zachowuje sie tak samo,a nawet gorzej więc chyba tylko pozostało mi unikanie kontaktu. Próbowałam tłumaczyć,że nie można tak,a on powiedział, że to nic takiego,ze kocha mnie jak siostrę i jeśli ktoś ma podejrzenia o kazirodztwo to jest nienormalny.

Odnośnik do komentarza

Już kiedyś pisałaś na tym forum z tym samym tematem Kuzyn nie kuzyn, jak nie chcesz takiego kontaktu to wykrzycz mu to w twarz Po co te ceregiele? Chyba nie jest głuchy tylko Ty nie chcesz kategorycznie postawić granic

Odnośnik do komentarza

On nie widzi problemu i zboczenia, uważa ze to normalne zachowanie w stosunku do młodszej siostry a ja nie chcę wyjść na idiotkę jeśli nikt nie widzi problemu.Próbowałam mówic,grzecznie tlumaczyc,ale to na nic....
i nie pamiętam żebym tu pisała,możliwe, ale tak rzadko jestem na forum że albo zgubiłam temat albo odpowiedzi nie były satysfakcjonujące

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie twoja postawa. Nie jest ważne, co mówi on i twoje otoczenie, ale ważne jest, co czujesz ty.
A czujesz dyskomfort i masz z tym duzy problem, bo jestes zwyczajnie molestowana. To nie jest normalne zachowaniw, ani między rodzeństwem, ani tym bardziej kuzynami . Dajesz sobie wmawiać takie bzdury ,jakbyś nie miała własnego rozumu.
Jak on nie rozumie prośby, to go strzel w pysk i powiedz, że pójdziesz z tym na policję. Ja bym tak zrobiła, ale ty pewnie poczekaszaż Cię zgwalci a i tak udasz, że nic się nie stalo, bo co powiedziała by rodzina.
Musisz się zastanowić, co jest dla Ciebie ważniejsze i tak postąpić, a nie czekac na cudowne rozwiązania, których nie ma.

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń jestem dostępna prawie cały dzień, numer na profilu, odbieram od każdego!
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...