Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Jakiś czas temu zaczęłam brać leki antykoncepcyjne bonadea (mam 20 lat, to pierwsza antykoncepcja), po 11 dniach odstawiłam z powodu zbyt mocnych skutkow ubocznych, a także z powodu bolu nóg. Stąd moje pytanie, zagraża mi zakrzepica, jeśli brałam je tak krótko? Czy to miało szansę się zacząć rozwijać, i co właściwie teraz powinnam zrobić? Czy samo odstawienie tabletek wystarczy by wszystko wróciło do normy, czy trzeba będzie leczyć? Proszę o konkretne odpowiedzi na moje pytania, chciałabym móc być spokojniejsza. Mój ginekolog nie udzielił mi dokładnych informacji. Mija już prawie 10 dni od odstawienia tabletek, ból dalej jest. Nie jest on mocny tak żeby nie dało się znieść, pojawia się na chwilę w różnych miejscach, w stopach, pod spodem, łydki, czasem i wyżej, rzadziej nawet w rękach, dłoniach. Niezależnie czy chodzę, stoję, siedzę, leżę. Mam wrażenie jakby to były delikatne skurcze, ale ciężko mi wytłumaczyć. Wcześniej podejrzewałam, że to bóle od nadmiernej ilości w organizmie, ale wydaje mi się że to już minęło. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...