Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się z pytaniem odnośnie cyklu. Przez ostatnie pół roku miałam dosyć regularny cykl, zwykle co 28 dni pojawiał mi się okres. Podczas jednego z okresów doszło do stosunku bez zabezpieczenia. Stosunek był przerywany. Po 28 dniach od dnia ostatniego okresu, miesiączka nie wystąpiła.. Wykonałam test ciążowy, okazał się negatywny. Wkrótce po wykonaniu testu wystąpiła miesiączka, która spóźniła się jakieś 18 dni. Stosuję dosyć rygorystyczną dietę od miesiąca dlatego podejrzewam, że mogło mieć to wpływ na przesunięcie cyklu. I teraz zwracam się z pytaniem. Jeśli cykl jest regularny to wiemy mniej więcej kiedy mogą występować dni płodne ale jeśli miesiączka się spóźni to jak liczymy dni płodne... od momentu od którego powinna się pojawić liczymy 28 dni czy od momentu w którym się pojawiła? Drugie pytanie dotyczy jajeczka, co się z nim dzieje jeśli okres nie występuje albo się spóźnia. Kolejne pytanie, jeśli dochodzi do stosunku podczas okresu i jest on przerywany to jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, bo przy takim spóźnianiu się to raczej jest to jakieś ryzyko. Kiedy można najwcześniej wykonać test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...