Skocz do zawartości
Forum

Czy on wciąż mysli o innej?


Gość zalamana daria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana daria

Jestesmy razem 4 lata, w zeszłym roku wdał się w romans który zakończył się z inicjatywy tamtej kobiety.Zostaliśmy razem, ale cały czas dręczą mnie obsesyjne mysli na jej temat, w czym była lepsza. Nie wiem czy on do niej czegoś nie czuje, bo wypiera się ale zobaczcie.

Dla niej zmienił styl.Zaczął chodzić na siłownie,używac drogich perfum, ubierać się elegancko,zapuścił zarost,włosy.Zmężniał.Do domu zaczął kupować różne rzeczy, zrobił mały remanent a do łóżka zaczął wprowadzać nowości. Zaczął się uśmiechać.Myślałam,że stara się tak dla mnie... po śledztwie okazało się, że miał romans.... i ukradł JEJ pomysły, w domu zrobił tak jak tamta ma u siebie, do łóżka wprowadził to co lubi tamta, wygląd też zrobił sobie taki jak tamta lubi.Obydwoje nie są w swoim typie a jednak spotykali się całe 7 miesięcy i pewnie byłoby dłużej gdyby ona tego nie zakończyła. Mówi, że nic nie czuje i była odskocznią, ale jesli tak to dlaczego nie poszuka innej odskoczni tylko prosił ją żeby nie zrywała kontaktu i próbował go odnowić po zerwaniu? Jak czytałam ich rozmowy to wydaje mi się, że on się zaangażowal, oczywiście mówi mi że nie, ale wiadomo jeśli okłamywał mnie tyle czasu to i teraz może. Podpytywał ją o pomysły na sex bo ona lubi eksperymentowac i ma głowe pełną pomysłow i powiedział jej wprost że wykorzysta to ze mną... Mówił jej że jest idealna, piękna.Nie wiem dlaczego on ją tak naśladuje i zaczał się interesować dziewczynami które przypominają ją. Na facebooku czy instagramie obserwuje profile dziewczyn które wyglądają podobnie do tamtej a wcześniej tego nie robił.

Nie rozumiem tego...Ona jest moim całkowitym przeciwienstwem równiez w kwestii charakteru... mi też mówił ,że jestem idealna i co...w co wierzyć...?

Odnośnik do komentarza

Wierz sobie, swoim oczom i swoim uszom. Facet romansowal z inną a Ty go przyjelas z powrotem, bo tamta sie nim juz znudzila i sie wycofała. Posłałas jej kwiatki, ze raczyla Ci znów udostępnic Twojego bylego faceta? Wrócil do Ciebie, bo Twoje drzwi stoją dla niego otworem. Przyjęłas go, czyli go poinformowałas, ze niezaleznie co zrobi Ty tak nie wierzysz w siebie i w inne mozliwosci kontaktow z facetami, ze zawsze go przyjmiesz. On juz to wie. Poprzebywa z Tobą i znów wybędzie do jakiejs innej laski. Scenariusz będzie sobie powtarzal ile razy mu sie zechce a Ty zawsze mimo wstępnych fochów znow go przyjmiesz.

Wiesz, ze to czy wprowadza do Waszej sypialni numerki z innych swoich wycieczek erotycznych jest nieistotne. To jest nieistotne, bo Ty po prostu jestes dla niego nieistotna ( on ma duzo znajomych na Fb czy Insta gdzie szuka nowej panny jak piszesz).

Otwórz szeroko swoje oczy i dobrze wysluchaj co on do Ciebie mówi - będziesz wiedziala o co chodzi w Waszym związku.I zorientujesz sie czy warto o Takiej osobie wogóle myslec .

Odnośnik do komentarza

Naprawdę jesteście razem po tym wszystkim? Szok!
Mi zapaliłaby się lampka ostrzegawcza gdybym usłyszała jaka jestem idealna. Dlatego, że nikt nie jest idealny! Gdyby mi wciskał taki kit, to albo byłby niespełna rozumu, albo wie, ze ja jestem łasa na takie tanie komplementy i mówi to co chcę usłyszeć. Poza tym, gdybyś faktycznie była taka idealna nie zrobiłby Ci takiego numeru. Jest z Tobą z jakichś powodów i trzeba odkryć jakich. Nooo chyba, że to Ty się go kurczowo trzymasz, ale z jakich powodów?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...