Skocz do zawartości
Forum

Drżenie i sztywnienie nóg


Gość Modernus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe problemy może i nie są super poważne ale mnie denerwują.
1 problem jest drżenie mięśni takie uczucie "strzelania" i poruszania się mięśnia. Mam to tylko na lydkach, bardzo rzadko na udach i tylko i wyłącznie jak leże.
2 problemem są spiete barki, tak jakby je napinał i podnosił so góry gdy je sam opuszczę lekko pobolewaja a ból zaraz ustępuje i czuje sie rozluźniony.
3 problemem najgorszym że wszystkich:p to sztywnienie nóg (hmm gdzieś takie uczucie jak się rozciąga człowiek tylko na samym początku tak lekko) i często z tym mam lekkie zatracenie równowagi ( lekkie zachwianie ale mną nie chwieje :d)
To by było na tyle dodam że mam nerwice(jakby tak ująć w ostatnim stadium, mniej się obawiam o wszystko mniejsze leki i stres itp) taki niecodzienny objaw do nerwicy ale wszysto jest możliwe:p i rzucam palenie , aktualnie 9 dzień bez papierosa. Z góry podziękował za wasze odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Cóż magnez biorę mam przypisany lek z asparginianem od lekarza, gdy sie stresuje sztywnieje mi kark tak śmiesznie na 3 sekundy i mam uczucie lekkiej głowy tak jakbym miał "pustkę" wcześniej było gorzej :p badanie krwi raczej niepotrzebne wszystko mam raczej w normie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...