Skocz do zawartości
Forum

Czy moja koleżanka jest chora umysłowo czy to ja przesadzam???


Gość Ktoś tam nieznajomy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ktoś tam nieznajomy

Jestem Wioletta i mam koleżankę, Rhiannę. Pochodzi z Anglii. Jest czasem dla mnie miła a czasem nie. Zawsze denerwuje mnie bo mam kumpla w którym się naprawdę zakochałam a ona mi go celowo podrywa!!! Zawsze wygaduje moje tajemnice i mi dokucza. A ponieważ jestem uległa, wybaczam jej . Ona to wykorzystuje by dokuczać ile zechce i żebym wybaczała jej za każdym razem. Niedługo tego nie wytrzymam!!! Jest przy kości a więc o wiele silniejsza ode mnie i dzięki temu mnie popycha i bije. Kiedyś gdy na wycieczce w maku siedziałam na kibelku w łazience a ona celowo tam weszła!!! Teraz wypomina mi to cała szkoła a to tylko z jej winy! I jeszcze to jej " przepraszam"!!! Po co z łzami na policzkach przeprasza by zyskać przebaczenia skoro później robi to samo???!!! A czasem potrafi być miła.
Co o niej sądzicie?! Ma jakieś urojenia? ( a może ja wyolbrzymiam)?

Odnośnik do komentarza

"Po co z łzami na policzkach przeprasza by zyskać przebaczenia skoro później robi to samo???!!"

zwyczajnie tobą manipuluje....chociaż nie mam pewności czy świadomie czy nie. W tak młodym wieku może być, że różne emocje często nakładają się na siebie, a młody umysł nie dokładnie potrafi je rozgraniczyć. Więc w tym wypadku...jesteście koleżankami, podoba jej się ten sam chłopak co tobie i do tego dochodzi jeszcze mieszanka z akceptacją rówieśników w szkole (jest gruba). Może tak być, że pod wpływem impulsu dokucza tobie aby zyskać "punkty" w oczach rówieśników. Może też tak być, że wcale nie jest twoja koleżanką a spędza z tobą czas bo nie ma innych znajomych. Ty niestety sama musisz to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile masz lat, ale pomijajac zupełnie tą kwestię - daj sobie spokój.
Zerwij kontakt, póki nie stało się coś gorszego. Nigdy sobą nie dajmy pomiatać. Bo taka "przyjaźń" nawet w mlodych latach zostaje w pamięci i zostawia po sobie jakieś ślady...

Odnośnik do komentarza

Warto by było ją odsunąć z grona koleżanek ,aby nie narobiła ci problemów ,ciągnących się w nieskończoność .Należy poprosić ,nie wiem rodzeństwo może starsze ,a jeśli brak ,to rodziców o pomoc .Przepraszanie ,gdy robi się celowo przykrość to takie przyzwyczajenie ,że zawsze się wybaczy .Ale warto postawić się i zaprzeć ,aby z tym skończyć ,bo będzie dalej drążyła ,jak zobaczy że może tak postępować dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...