Skocz do zawartości
Forum

Do czego nas to doprowadzi?


Gość dzieciaki

Rekomendowane odpowiedzi

rozstalam sie z facetem, pocieszal mnie kolega z ktorym spotykam sie luzno, mowil jaka jestem piekna fajna i ze zasluguje na lepszego, np.na niego, ja na to cos odpowiedzialam,a on:zartowalem wcale tak nie mysle

pozniej mi opowiadal ze mial w lozku sexbomby ktore robily z nim wszystko a wie ze ja chce byc najlepsza dla niego a nie mam duzego doswiadczenia, powiedzial mi ze zadna dziewczyna ktora sie z nim spotykala go nie zdradzila i godzily sie na wszystko. ja odczekalam miesiac,poszlismy do lozka i zgodzilam sie tylko na to co mi pasowalo..po 5 dniach teoretycznie bylismy w zwiazku.Po kolejnym miesiacu go zdradzilam,
ja go nakrecam na cos co go cieszy a potem odwoluje a on w placz

I tak jest caly czas

Odnośnik do komentarza

A po co nam to piszesz?

Chcesz powiedziec, ze niezła laska jestes, z jednym Ci nie wyszło, to zaraz na pocieszenie znalazłas drugiego? Drugi rzekomo taki kowboj, co to wszystkie laski są nim zachwycone a Ty i owszem z nim troche popraktykowałas i zaraz go umiałas zdradzić, czyli szybko znalazl sie następny, którego sobie owinęłas wokól palca (albo on Ciebie). Chcesz sobie i swiatu (poprzez ten wpis) powiedziec, ze choc z jednym facetem sie rozstałas ,to dalej na rynku seksualnym cos znaczysz, bo nie tak trudno znalesc Ci faceta?

Jesli jestes młoda i chętna w te klocki, to chyba zrozumiałe samo przez się. Tyle, ze co takie postępowanie Tobie samej daje? Cieszy Cię? Do czego w życiu taki naprawdę dązysz? Co jest dla Ciebie ważne?

I to pewnie Ty sama sobie musisz odpowiedzieć na te pytania. Jesli sama ze sobą pogadasz szczerze, to będziesz wiedziała juz co masz robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...