Skocz do zawartości
Forum

Czy uważacie zachowanie mojego kuzyna za normalne?


Gość kasiamd

Rekomendowane odpowiedzi

A moze pytanie trzeba by odwrócić? Po co i dlaczego tolerujesz takie zachowanie swojego kuzyna? Zamierzasz układac sobie życie w kręgu najbliższej rodziny? Jesli jest to syn od rodzeństwa któregos z Twoich rodziców, to jest to prawnie niedopuszczalne ze względu na to, ze dzieci z takiego związku będą bardzo obciązone w kierunku dziedziczenia chorob genetycznych. Czyli po co Ci takie uklady z potekstem erotycznym?

Odnośnik do komentarza

Mi jest ciezko powiedziec, bo zawsze odstawalam od rowiesnikow..bylam powsciagliwa w kontakcie fizycznym, uwazana za b.zdystansowana i mialam inne poglady niz wiekszosc, ja nie oszukuje siebie ,po prostu nie jestem pewna

U nas to wyglada tak, ze on jest chlopakiem z biednej i patologicznej rodziny, z dziewczynami mu sie nie uklada, jest sam sobie,jest mi go troche zal... ale zarazem jest taki slodki,lubie go, traktuje jak brata. Bylo mi dziwnie czasem, ale on sie oburza gdy ktos zartuje glupio na ten temat , jak np jego brat,wiec chyba nic do mnie nie czuje, nie chce ...moze on sam tego nie rozumie...

Odnośnik do komentarza

Takie związki nie są czymś nienormalnym. To zalezy od czasów i od kultury. Kiedys u nas były zupełnie normalne a nawet dobrze widziane i nikt sie temu specjalnie nie dziwił. Przyklad szedl od gory czyli od szlachty magnatow czy innych moznych tego swiata. Do tej pory w wielu kulturach są praktykowane.
Czy tak powinno być ? Myślę że chyba nie ,ale nie mnie oceniać.
Moi dziadkowie pobrali sie przed wojna byli ciotecznym rodzeństwem.
Mieli 2 córki. Moja mamę i jej siostrę.
Ciocia tez wyszła za ciotecznego brata. Maja syna i corke. Nigdy nikt nie miał z tym problemu. Tak jakoś wyszło i nie patrzyli na to, jak na kaziroctwo. Wogole nikt o tym nie myślał i sie nad tą kwestią nie zastanawiał. Teraz inne czasy i podejście tez inne.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mowie od razu o zwiazku.Kiedys czasy byly inne, fakt.W kulturze arabskiej wciaz jest to praktykowane, ale u nas nie i ja nawet bym nie chciala tak czy siak-on nie jest w moim typie;
On uwaza,ze to normalne, bo mowi, ze kocha mnie jak siostre i dlatego mnie tak traktuje i jeszcze oburza sie jesli ktos z otoczenia mu sugeruje zboczenie; dlatego ja juz zglupialam, staram sie delikatnie wytlumaczyc, ze mnie to troche krepuje bo jestesmy dorosli i to takie dwuznaczne,ale nie docieraNie chce go zranic czy zrobic z siebie idiotke/wredna suke w jego oczach,a przeciez kiedys moge wybuchnac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...