Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o IQman?


Gość Damian33

Rekomendowane odpowiedzi

Cum on? Po prostu jedną tabletkę dziennie i tyle wystarcza. U mnie pierwsze efekty działania były mniej więcej po tygodniu, potem z dnia na dzień coraz lepiej.Aż po miesiącu nie miałem żadnych takich problemów. Brałem je jakieś 3 miesiące, potem przerwałem i na szczęście problemy z erekcją nie wróciły.

Odnośnik do komentarza

Każdy wie, ze jeśli chodzi o skład to jest bardzo słaby. I tak naprawdę to g.. pomoże w powiekszaniu członka. Podejrzewam,ze raczej nie pomoze również na erekcje. Ze środków z L-argininą najwieksze ich dawki mają albo cum on albo penis complete. Ten drugi jest droższy ale jeśli porówna się go z innymi środkami to ilość l argininy jest o wiele większa niz w podobnych środkach. Jeśli chodzi o powiekszenie penisa to można uzyskać rezultaty stosując ten środek, niemniej nie od razu ale po pewnym czasie przyjmowania.

Odnośnik do komentarza

Źle robisz. Tabletki takie powiększaja członka ale praktycznie wszędzie mozęsz wyczytać, że dla dobrych efektów trzeba je przyjmować trochę dłużej. Po jednym miesiacu przyjmowania tabletek nie zobaczysz nic poza polepszeniem erekcji. Efekty dopiero po 2-3 miesiącach przyjmowania tabletek. A to i tak jeśli robisz to regularnie.

Odnośnik do komentarza

Nie spamuj już tym swoim iqmanem bo szczerze to nie wiem kto się na to obecnie nabiera. Szczególnie,ze widać, ze te wszystkie posty tutaj pisała jedynie jedna osoba

Co do autora to wydaje mi się, że problem jest tutaj natury psychicznej. Jeśli podczas masturbacji wszystko jest w porządku ale penis nie staje podczas seksu to pewnie problem leży w głowie. Musisz się wyluzować podczas seksu.Co do tabletek to dobrze będzie przetestować ale polecam te z dużą ilością L argininy z uwagi na to, że tylko takie tabletki będą miały działanie. Moze byc to seria cum on, ewentualnie penis complete.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie brałem iqman i i nie jestem zadowolony.Zdecydowanie nie polecam. Ogolnie wcześniej brałem również olimp i działanie słabe, iqman również. Aktualnie biorę braveran i jest o wiele lepiej chociaż mam wrażenie, że się do niego powoli przyzwyczajam. Nie jestem w stanie normalnie osiągnąć bez środka pełnej erekcji. Ze środkiem jest już lepiej chociaż w trakcie zdarza się nadal że członkek opada co jest dla mnie bardzo stresujące a jak się zestresuję to potem już raczej seks odpada. Ogólnie problem jest ze mną bo kobieta moja mnie całkowicie pociąga jednak sam nie jestem w stanie osiągnąć erekcji. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Moc konkretnego środka w wielu przypadkach zależy od tego jaka osoba go przyjmuje bo na różne osoby tego typu środki działają zupełnie inaczej. To że na kogoś dobrze działa to nie znaczy, ze będzie to dobrze działało również i na Ciebie tak wiec trzeba to pod siebie dopasować. Aczkolwiek musze Ci tutaj przyznać rację z tym iqman że jest słaby. Ogólnie tego typu środki bez recepty bazują na L argininie a ten L argiinny zbyt duzo nie ma.Braveran jest ok, chociaż daje krótkotrwały efekt. Jesli zależy Ci na dlugotrwałym efekcie, polecam cum on. NIe dadzą może efektu po jednej tabletce, ale w perspektywie czasu jeśli będziesz oczywiście regularnie brał są w stanie znacznie poprawić erekcję. No i warto byłoby również zastanowić się nad tym jaki styl życia prowadzisz. Zrezygnować z picia alkoholu i palenia papierosów. Właczyć ćwiczenia jak również zdrowiej się odżywiać.

Odnośnik do komentarza

W aptekach nie wiem, na pewno jest do zamówienia przez internet. Mozesz wypróbować , na poczatku polecam brać jedną tabletkę cum on z rana, jedna wieczorem. W takim przypadku działanie jest najlepsze. Potem z czasem mozesz obniżać dawkę bo tabletki nie uzależniają. A i badałeś sobie hormony?

Odnośnik do komentarza

To nie wystarczy, dobrze jesli przebadałbyś sobie hormony .Zmierz sobie poziom testosteronu, prolaktyny oraz zoreintuj się czy masz androgeny na dobrym poziomie. Możesz mieć również problem z tarczycą. Jeśli hormony wyjdą dobrze to ratowałbym się tabletkami, jesli wyjdzie coś źle to dobrze będzie wybrać się do lekarza niech Ci przypisze coś na wyregulowanie hormonów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...