Skocz do zawartości
Forum

Szukam inspiracji - kuchnia dla singielki


Gość elizar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, właśnie udało mi się kupić moje pierwsze mieszkanie - dość małe, ale swoje :). Bardzo się cieszę i już zaczynam planować.

Zastanawiam się nad ciekawymi rozwiązaniami do małej kuchni bez okna. Rozważam połączenie salonu z kuchnią, tylko nie wiem czy wtedy nie przeszkadzają zapachy po gotowaniu? Czy wtedy decydować się na wyspę kuchenną czy też na barek? Jakie kolory będą dobre dla małego słabo oświetlonego wnętrza w bloku?

Odnośnik do komentarza
Gość Panna_wiosna

Wyspa super się sprawdza. Ja mam całą z konglomeratu, podpatrzylam na insta producenta konglomeratu technistone i wybrałam Noble Carrara, które jest jasne i ma fajne użylenia i tez mi optycznie powiększyło wnętrze.
Moja siostra ma też wyspę, ale czarną i wygląda mega elegancko, ale do bloku to mi się wydaje, ze może być lekko przytlaczająca.

Odnośnik do komentarza

Polecam do kuchni plisy okienne, fajnie zasłonią okno przed oczami sąsiadów, ale jednocześnie nie sprawiają, że w kuchni będzie ciemno. Są bardzo praktyczne i ładne, co nie jest bez znaczenia. Polecam Waszej uwadze firmę Nafi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...