Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość Paulina kosecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina kosecka

Witam, czy znajdzie sie jakas dobra duszyczka ktora mi pomoze?
Od prawie roku codziennie boli mnie glowa :( leczylam sie na zatoki przez ten czas mialam zabieg prostowania przegrody nosa, kilka dni temu zrobilam tomografie komputerowa glowy ( mozgowia) i rowniez tonografie zatok.
Wszystko wyszlo prawidłowo, niby powinnam sie cieszyc ale juz nie wiem kogo prosic o pomoc bo glowa boli ciagle i nie potrafie normalnie funkcjonowax...
Dodam ze bole glowy zbiegly sie z czasem po odstawieniu lekow o psychiatry , bralan leki przeciwdepresyjne . I stad moje pytanie: skoro wszystko z glowa i zatokami ok czy te bole miga byc spowodowane zaburzeniami psychicznymi lub odstawieniem lekow? Prosze o pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Mogą być migrenopodobne, można tylko gdybać, możesz wypróbować lek przeciwmigrenowy, trzeba brać regularnie przez m-c, zapobiega tym bólom.
Na pewno wszystko już przeczytałaś na temat bólów głowy i wiesz, że z reguły nie da się znaleźć przyczyny, jedynie po wyraźnych objawach czy konkretnych wynikach, lekarze wnioskują jaka może być przczyna.
Często mówią, tak bywa...,bo to są sprawy neurologiczne, można powiedzieć nie do wykrycia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość migrena taka uroda

Głowa może boleć i od nadciśnienia i nawet niedociśnienia, od tarczycy czy niedoborów w organizmie. Przyczyn może być dziesiątki. Dobrze, że wyeliminowałaś najważniejsze, czyli związane z mózgiem.
Klasterowy ból głowy, migrenowy ból głowy - mamy do nich predyspozycje i nic z tym nie zrobimy, są to bóle które potrafią wywołać np.hormony, dieta, pogoda i nawet zmiana leków ( jak sama napisałaś). Poczytaj w necie jaki rodzaj bólu ciebie dręczy i wtedy ewentualnie udaj się do lekarza po tabletki przeciw migrenie. Leków na migrenę nowej generacji jest teraz całe mnóstwo, może sobie dobrać właściwy i wcale nie trzeba ich przyjmować non stop, tylko w razie napadu. Najlepiej najszybciej, gdy tylko poczujemy, że ból się zbliża ( zazwyczaj przy bólach migrenowych symptomy zbliżającego się napadu bólu czujemy wcześniej).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...