Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego po odstawieniu tabletek nie mogę zajść w ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.....
Od lipca 2011 roku brałam tabletki antykoncepcyjne N********.....po dwóch miesiacach po krwawieniu z odstawienia postanowilismy z mężem ze całkowicie odstawie tabletki i postaramy sie o dziecko.....mineły dwa miesiace kochalismy sie z mężem w dni płodne i jak miałam owulacje i w ciazy nadal nie jestem.... :(((( bardzo prosze o rade...tak bardzo chce miec dzidziusia

Odnośnik do komentarza

Brałaś tabletki od lipca dwa miesiące, czyli dopiero od wrzesnia jestes na "detoksie". Kobieto nie masz czym się martwic. Dopiero co odstawiłaś tabletki. daj organizmowi odzyskac równowagę. Poczekaj na prawdziwą miesiączke. Dopiero jak ja dostaniesz to wraca płodność. Miałas juz miesiączkę? Następnie obserwuj cykl, obliczaj dni płodne i do dzieła. Tylko bez stresu.

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeszcze nie wróciła Ci płodność. Nie smuć się, bo to normalne, że pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek organizm jeszcze nie jest gotowy na ciążę. Po miesiączce wylicz sobie dni płodne. No i tak jak pisza dziewczyny - dopiero po co najmniej pół roku bezskutecznych prób można zacząć się zastanawiać nad lekarzami i jakimis problemami. Póki co nie zaprzataj sobie tym głowy. Stres utrudnia poczęcie dziecka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...