Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie na tydzień przed okresem


Gość Aga_99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to 4 cykl naszych starań. W tym cyklu dostałam okres 8 września od 5 do 9 dnia cyklu brałam C***********. 17 września byłam u ginekologa pecherzyk miał 20mm i dostałam zastrzyk na pęknięcie. Miałam tez w tym samym dniu badanie na droznosci jajowodow i dostałam czopki o nazwie S*******. 30 września pojawiły sie u mnie brązowe plamienia najpierw jasne, a potem ciemne tego dnia zrobiłam tez test ciazowy rano, ale nie z pierwszego moczu i wyszedł negatywnie. Czy mimo wszystko może to być ciaza. Kochaliśmy sie z mężem według zaleceń lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam, od 4 dni mam plamienie koloru brazowego, okres powinnam dostac tak za ok tydzien albo i wczesniej, odrazu dodam, iż ciąża jest wykluczona ponieważ nie współżyłam z chłopakiem, tabletek antykoncepcyjnych nie zazywam, więc co może być przyczyną? pierwszy raz takie coś mam, martwi mnie to.. dodam że ostatnio byłam dość przeziębiona i wczoraj miałam gorączkę 37.5 (lecz prawdopodobnie to przez wirusa w powietrzu cala moja rodzina to przechodzila i przyszla kolej na mnie :)) Bardzo prosze o odpowiedz czy to cos powaznego jak niedobor progesteronu lub inne schorzenia czy np. przez to przeziebienie? Pierwszy raz takie cos mam...

Odnośnik do komentarza

witam!!! Mam pytanko ok 30 marca pojawily sie u mnie takie plazowe plamienia z mala iloscia krwi a miesiaczke zawsze mialam ok 10 kazdego miesiaca no i dzisiaj zauwazylam wiecej krwi czy te plamienia to cos powaznego?? Czy to moze byc ciaza?? Prosze pomozcie mi bo sie martwie:(

Odnośnik do komentarza

~edziulla
witam!!! Mam pytanko ok 30 marca pojawily sie u mnie takie plazowe plamienia z mala iloscia krwi a miesiaczke zawsze mialam ok 10 kazdego miesiaca no i dzisiaj zauwazylam wiecej krwi czy te plamienia to cos powaznego?? Czy to moze byc ciaza?? Prosze pomozcie mi bo sie martwie:(

Witam!
Jeśli istniało ryzyko zapłodnienia to w pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. Proszę wykonać test ciążowy. Innymi przyczynami pojawienia się brązowej wydzieliny mogą być zaburzenia hormonalne, czy zmiany w obrębie narządów płciowych. Jeśli plamienie powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...