Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia na zgrabną figurę?


Gość Madź17

Rekomendowane odpowiedzi

mam 13 lat. Mój wzrost to jakieś 161 lub 162kg. Moja waga- 61 kg!! Chciałabym schudnąć w miesiąc jakieś 3 kilo. Co mam robić? Co jeść, jakie ćwiczenia wykonywać. Mam duży brzuch i tłuszczyk koło łopatek. Nie mogę na siebie patrzeć! Pomóżcie, proszę.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Chwilowe diety nie są najlepszym sposobem na trwałe zmniejszenie wagi ciała. Diety takie często mają doprowadzić do szybkiej utraty wagi lub zakładają unikanie określonych produktów spożywczych. Możliwe jest oczywiście zrzucenie wagi ciała w początkowych stadiach stosowania takiej diety, jednak dieta, która poważnie ogranicza liczbę spożywanych kalorii lub eliminuje określone produkty, jest ciężka do stosowania przed dłuższy czas. Większość ludzi szybko się nimi męczy, wracając tym samym do swojej poprzedniej wagi.
Badania wskazują, że chudnięcie w tempie 0,5 do 1,5 kilograma tygodniowo poprzez wybieranie zdrowych posiłków, zjadanie średniej wielkości porcji oraz wprowadzanie aktywności fizycznej do obowiązków dnia codziennego jest najlepszym sposobem na zrzucenie wagi ciała i utrzymanie jej na odpowiednim poziomie.
Zacznij od spożywania 4-5 posiłków w ciągu dnia, co 3-4 godziny. Powinny być lekkie i małe objętościowo. Nigdy się nie przejadaj i jedz powoli - wtedy Twój mózg szybciej dostanie informację o nasyceniu, a Ty zjesz mniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...