Skocz do zawartości
Forum

Ciągly stres i zmiana zachowania


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat ,chodzę do drugiej liceum .Mam problem z opanowaniem stresu który towarzyszy mi większosć dnia nawet w zwykłych spokojnych sytuacjach. Zauwazylam tez ze bardzo zmienilo sie moje zachowanie a ja nie potrafię tego opanowac .Zawsze byłam bardzo wesoła naprawde umialam smiac sie z wszystkiego i to w 100% naturalnie .Teraz nie potrafie się juz smiac naturalnie np kolega opowiada smieszna historie z ktorej normalnie bym sie bardzo smiala ale nie potrafie i nie wiem dlaczego tak jest .Boje sie ze moi przyjaciels zauwaza moją niezrozumialą zmiane i przestaną sie ze mna przyjaźnić .W takich sytuacjach smieje sie wymuszonym śmiechem ktorego bardzo nie lubie i zle sie z tym czuję .Nawet zaczelam czuć niechęć do ludzi bo wiem ze nie bede umiala wydusic z siebie naturalnych emocji .Stres towarzyszy mi doslownie w kazdym momencie, jestem zdenerwowana caly czas i boje sie jak zareaguje na dana sytuacje .Gdy np mam isc na lekcji do tablicy to przed wyjsciem na srodek juz sie cala poce w lawce jestem czerwona jak burak ręce mi sie trzęsą. Co mam zrobic żeby byc znowu sobą? Jak nad tym wszystkim zapanowac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...