Skocz do zawartości
Forum

Boje się HIV - kiedy badanie?


Gość dwudziesto6latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dwudziesto6latka

Mam 26 lat i przyznaje, ze mocno pokomplikowało mi się w życiu. Wdałam się w średnio ciekawe towarzystwo, mam sporo problemów, no ogólnie: do bani. Sama nie wiem, co dalej, żeby się jakos ogarnąć. Teraz jednak mam inny problem i bardzo prosiłabym o rzeczowe odpowiedzi, bo się martwię. Niedawno miałam kontakt z mocno niesterylna igła i strzykawką. Mówiąc wprost: korzystało z niej kilka osób. Boje się (tsk, powinnam wcześniej o tym pomyśleć, ale czasu sie cofnąć nie da, niestety),ze mogłam się zakazić wirusem HIV. Tego się boje najbardziej i tutaj mam pytanie: ile czasu powinnam poczekać, zanim zrobie test? Ile musi upłynąć, żebym miała pewność, ze wynik jest wiarygodny w 100%? 12 tygodni czy odczekać trochę dłużej? I gdzie najlepiej wykonać taki test (w jakiejkolwiek przychodni wystarczy)?
Może to pytanie na inny dział, jeżeli tak to przepraszam, ale widze, ze tutaj jest chyba największy ruch. A zależy mi na odpowiedzi, bo boje się.

Odnośnik do komentarza
Gość dwudziesto6latka

Jasne, dzięki. Spotkałam się z kilkoma opiniami. Jedna dziewczyna napisała na forum,’ze od ryzykownego zachowanie wystarczy odczekać tylko 21 dni, inni, ze 12 tygodni, a i spotkałam takie,’gdzie zalecano poczekać jeszcze dłużej. Myslalam, ze może była tutaj osoba w takiej sytuacji i mogłaby coś doradzić. I tyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...