Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bezpłodność, a silny instynkt macierzyński


Gość terenia37

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 37 lat, jestem po 3 nieudanych związkach, które zawsze kończyły się tak samo- partnerzy odchodzili do kobiet, które dały im dzieci. Ja z jakichś przyczyn dzieci mieć nie mogę, nie wiem z jakich, bo przechodziłam tysiące badań- hormonalnie i fizycznie jestem zdrowa, mam owulację, ale nie wiedziec czemu- w ciąże nigdy nie zaszłam i to aż w 3 związkach, czyli przyczyna tkwi we mnie. Jestem sama od 3 lat, bardzo pragnę założyć rodzinę, od lat nalegałam, by adoptować, ale żaden z partnerów nie chciał adoptowanego dziecka, jak sie nadażyła okazja to odchodzili. Partnera, który jest ojcem, a nie wychowuje też bym nie chciała, bo dziecko miałoby matkę i wiem, że bolałoby mnie, że nie mogę spełniac się jako matka dziecka partnera. Wdowca jeszcze nie poznałam, choć dla mnie to chyba jedyna rozsadna opcja, bo wtedy wychowałabym dzieci- sieroty. Nie mogę od roku poradzić sobie z silnym instynktem macierzyńskim, wpadłam przez to w nerwicę, rodziny nie mam wcale- miałam rodziców, ale umarli i brata, który zginął w wypadku 10 lat temu. Mam kuzynkę za granica, z która widuję się raz do roku. Brakuje mi rodziny, pragnę dziecka. Jak sobie z tym radzić?! Gdyby była możliwość samodzielnej adopcji, ale nie mam szans, bo kto by się dzieckiem zajął, gdy ja do pracy ide, a poza tym samotne kobiety są pomijane podczas adopcji, bo preferuje sie pełne rodziny. Prosze, doradźcie coś, bo sama już nie wiem, jak sobie w tym pomóc.!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...