Skocz do zawartości
Forum

Uczucie senności przez cały dzień


Gość a91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój problem polega na tym, że mam problemy ze snem. Chodzi o to że mogłabym spać bardzo długo czasem nawet ponad 10 do 12 godzin i kiedy sie budze nadal chce mi sie spać. Mieszkam obecnie za granica i kiedy przyjechałam do Polski na wakacje takiego problemu nie było. Budziłam sie sama czasami po godzinie 5 rano i nie chciało mi sie spać i kładłam sie o 23 lub później. Za granicą studiuję i uczę sie do późna ale mogłabym spać bardzo długo. Co może być tego powodem? Dodam, że miałam robione badania kontrolne które wyszły dobrze bez zastrzeżeń.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Może być wiele przyczyn takiego stanu. Radziłabym przyjrzeć się różnicom w stylu życia, jaki Pani ma za granicą, w stosunku do tego w Polsce. Należy wziąć pod uwagę m.in. narażenie na stres, ilość godzin nauki/pracy, odżywianie, wysiłek fizyczny, godziny chodzenia spać, ogólne samopoczucie, warunki mieszkaniowe(np. czy pokój jest odpowiednio wietrzony) Może to być dla Pani pewną wskzówką, co należałoby zmienić, by czuć się jednak bardziej wypoczętą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...